Streamerowi Robloxa grozi wyrzucenie z domu

Streamer-brudas w tarapatach. Rodzice mają dość

Źródło zdjęć: © TikTok
Maja Kozłowska,
11.10.2023 18:00

Streamer Robloxa ukrywający się pod nickiem powenvy robi miliony wyświetleń na TikToku, pokazując swój obrzydliwy pokój. Rodzice gracza dali mu ultimatum.

O ile można powiedzieć, że zwalanie całego zła tego świata na gry komputerowe jest skrajnie niemądre, o tyle należy przyznać, że tak jak właściwie od wszystkiego - można się od nich uzależnić. Jeśli dodamy do tego inne problemy natury psychicznej, takie jak epizody depresyjne, stany lękowe itd. uzyskamy niebezpieczną mieszankę przypadłości, które znacznie utrudniają życie w społeczeństwie.

Nie wiadomo, czy na którąś z tych dolegliwości cierpi streamer Robloxa, który nagrywa na TikToku pod nickiem powenvy - oczywiście nie będziemy go diagnozować. Po jego wideo można natomiast stwierdzić, że ma duży problem z utrzymywaniem czystości. Na tyle poważny, że sprzątaniem jego pieczary zamieszkiwanej przez karaluchy, powinien zająć się specjalista.

Streamer-brudas. Kąpiel raz w tygodniu i naczynia z kolonią pleśni

Gracz Robloxa i Ligii Legend mieszka z rodzicami. Na kanale na TikToku regularnie pokazuje jak "gruntownie sprząta" swój pokój. Sprowadza się to do podniesienia trzech śmieci z podłogi oraz ewentualnego wyniesienia naczyń do zlewu.

Na filmikach widać stosy śmieci walające się po podłodze, karaluchy biegające po pokoju i w łazience, resztki pleśniejącego jedzenia oraz obrzydliwe, niezidentyfikowane plamy na wykładzinie. Streamer kąpie się raz w tygodniu (w sobotę) oraz tak samo często zmienia koszulki. Przyznał, że spodnie nosi dużo dłużej - cały rok. Dodał, że bieliznę zmienia co miesiąc.

trwa ładowanie posta...

Trudno uwierzyć, że jego postać nie jest satyrą. Stworzenie tak odstręczającego środowiska, jak jego pokój wymagałoby jednak ogromnego poświęcenia i to jest właściwie wystarczający argument, aby obalić tę tezę.

Rodzice streamera powiedzieli dość. Grożą, że wyrzucą go z domu

Powenvy nagrał ostatnio wideo, w którym opowiada, że rodzice zobaczyli jego filmiki i zagrozili, że wyrzucą go z domu. Z tego powodu zaangażował się znowu w "gruntowne sprzątanie" oraz "wykonywanie" domowych obowiązków.

trwa ładowanie posta...

Streamer pokazał m.in. jak "wynosi śmieci" - worek zostawił przy drzwiach, ponieważ nie chciał wychodzić na zewnątrz, żeby nie nabawić się poparzeń słonecznych. Zamierzał pozmywać, ale uznał, że dla trzech talerzy w zlewie to się nie opłaca. Udało mu się za to pogłaskać psa i zrobić kawę.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3