c

Julia Żugaj została hobby horsiarą? Fanki zachwycone

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
23.05.2024 10:00

Julia Żugaj opublikowała nowy filmik. Youtuberka spróbowała swoich sił w hobby horsingu. Wraz z Kamilem Owczarkiem odwiedzili niecodzienną szkółkę jeździecką. Żugajki są zachwycone ich staraniami. Jak poradzili sobie influencerzy w ujeżdżaniu sztucznych koni?

Hobby horsing to nietypowa forma sportu, w której uczestnicy zwani "hobby horse riders", wykonują różnorodne konkurencje, jednocześnie ujeżdżając konia na drewnianym kiju (hobby horse). To rodzaj zabawy, która łączy elementy jazdy konnej z kreatywnością i rywalizacją. Sport wywodzi się z Finlandii. Obecnie największą popularnością cieszy się wśród dzieci i młodzieży.

Niestety nie wszyscy doceniają ten sport. Wielu internautów nabija się z osób, które trenują ujeżdżanie drewnianych koni. Niedawno youtuber Jakub Patecki znany jako "Patec Wariatec" odwiedził klub, w którym spróbował hobby horsingu. Influencer przyznał, że to wcale nie takie łatwe, jak może się wydawać. W jego ślady poszli Julia Żugaj i Kamil Owczarek. Jak sobie poradzili z niecodziennym wyzwaniem?

Julia Żugaj i Kamil Owczarek jeżdżą na hobby horsach

22 maja na kanale Julii Żugaj pojawił się nowy filmik. Influencerka wraz z Kamilem Owczarkiem postanowiła spróbować swoich sił w hobby horsingu. Youtuberzy wybrali się do szkółki znajdującej się w Poznaniu. Wychowanki klubu jakiś czas temu zaprezentowały się w programie telewizyjnym "Mam Talent!". Julia na samym wstępie zdradza, że chciałaby "poznać ten sport, poznać tę społeczność, chcę zobaczyć, jak to wygląda".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ZOSTAŁAM HOBBY HORSIARĄ!

Influencerzy rozpoczęli trening od doboru odpowiednich koni. Następnie instruktorka przeprowadziła rozgrzewkę oraz pokazała im niezbędne podstawy. Wtedy Julia i Kamil byli gotowi do trudniejszych ćwiczeń takich jak kłusowanie, skakanie przez przeszkody czy pokonywanie różnych torów.

Żugajki zachwycone nowym filmem

Podczas ostatniego wyjazdu z Julią Żugaj fanki influencerki zaprosiły ją na pokaz hobby horsingu. Zawody tak bardzo spodobały się youtuberce, że postanowiła spróbować swoich sił w sporcie. Jej starania spotkały się z pozytywnym odbiorem Żugajek: "Jestem hobby horsiarą i powiem wam, że dobrze sobie poradziliście. Cieszę się, że Julka powiedziała tak miło o hobby horse", "Widać, że jesteś mega troskliwa! Fajnie, że nie hejtujesz hobby horsiar", "to chyba mój ulubiony odcinek".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Niezorientowany,zgłoś
Kto to jest ? Co ona umie ?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się