Danny Wakfield podzielił się filmem z porodu swojej córki

Transpłciowy ojciec pokazał film z porodu. Sam wychowuje córkę

Źródło zdjęć: © @dannythetransdad Instagram
Marta Grzeszczuk,
11.04.2024 12:15

Tiktoker Dannythetransdad pokazał nagranie z narodzin swojej córki Wilder. Odniósł się też do licznych komentarzy, w których obce osoby podważają jego tożsamość.

Transpłciowy tiktoker Dannythetransdad jest samotnym rodzicem i publikuje filmy o tym, jak wychowuje swoją trzyletnią córkę o imieniu Wilder. Najczęściej relacjonuje zdrowe posiłki, które samodzielnie dla niej przygotowuje. W reakcji na często pojawiające się w komentarzach pytanie: "Czy to twoje rodzone dziecko?" Danny Wakefield opublikował film ze swojego domowego porodu w czasie pandemii.

Transpłciowy mężczyzna podzielił się filmem z porodu

Wakefield rodził w specjalnym porodowym basenie w domu. Towarzyszyły mu matka i dwie położne. Doskonale słychać moment, w którym trzyletnia dziś Wilder przyszła na świat. Tiktoker pokazał się również w dziewiątym miesiącu ciąży, a także dzielił się tym, jak "kangurował" swoją córeczkę.

trwa ładowanie posta...

Jak można było się spodziewać, wiele komentujących osób poczuło przemożną potrzebę narzucenia Wakiefieldowi własnej narracji na temat jego życia i tożsamości. Tiktoker nieustannie otrzymuje komentarze w stylu poniżej przytoczonego: "Błąd. Jesteś matką. Teraz i zawsze". Wakefield zdecydował się odpowiedzieć na tę zaczepkę - stonowanie i spokojnie. "Chociaż jesteśmy w 2024 r. nadal kompletnie obce osoby w internecie, które nic o mnie nie wiedzą, mają problem z tym, jak się identyfikuję".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Transpłciowy ojciec tiktoker monetyzuje hejt

Wakefield podkreślił: "Nie jest ważne, co czujesz, myślisz czy mówisz o mojej tożsamości. Nie zmieni to tego, jak ja się identyfikuję. To ty jesteś w błędzie, myśląc, że twoja opinia ma znaczenie". Jedna z osób komentujących napisała: "Jesteś dobrym tatą. Ignoruj hejterów". Tiktoker odpowiedział :"wolę wykorzystywać hejterów do tworzenia treści, aby ich nienawiść przynajmniej przynosiła mi pieniądze".

trwa ładowanie posta...

Jeden z popularniejszych komentarzy pod tym nagraniem Danny'ego to: "Nie jestem w stanie nawet zacząć rozumieć twojej drogi, ale jest fantastyczna. Twoje dziecko jest szczęśliwe i zdrowe. Bądź sobą i powodzenia". W wielu nagraniach tiktokera widać, że jego trzylatka jest zadbaną, kochaną i niezwykle rezolutną osobą. Mimo że tworzy parentingowy kontent, Wakefield nie epatuje wizerunkiem swojego dziecka. Wilder w najnowszych filmach jest kadrowana tak, że nie widać jej twarzy, słychać za to jej pogodny głos.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 35
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 33
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 124
Freaq,zgłoś
Nie no jak kobieta chce udawać faceta, jeśli uważa, że tak jej w życiu lepiej jej sprawa, nie narzucamy jej jak ma żyć, ale niech ona NAM nie narzuca jak ja mamy nazywać. Ty nazywaj rzeczy jak chcesz, ale nie masz prawa nakazać mi udawać, że jesteś czymś czym nie jesteś. I przestańcie się chować za „ale co ci szkodzi być grzecznym” … prawda mi szkodzi. Jak ty chcesz udawać, nie ma sprawy, ale nie masz prawa nakazać mi udawać. Jak jesteś człowiekiem, masz macice, brak jabłka Adama to możesz się nazwać koniem, ale dalej będziesz kobieta … i dalej nie będziesz miała prawa wymagać, żebym ja nazywał cię koniem, chociaż sama masz prawo go udawać aż do śmierci i to tylko twoja sprawa.
Odpowiedz
22Zgadzam się5Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Mężczyzna,zgłoś
"Jak można było się spodziewać, wiele komentujących osób poczuło przemożną potrzebę narzucenia Wakiefieldowi własnej narracji na temat jego życia i tożsamości" Nie ośmieszaj się Grzeszczuk z tą neomarksistowską propaganda. Kobieta rodzi dzieci a nie mężczyzna. Mężczyzna nie ma macicy. To chyba powinnaś już w tym wieku wiedzieć. To jak ta osoba o sobie myśli nie ma tu większego znaczenia. Jeśli urodziła dziecko jest biologiczną kobietą.
Odpowiedz
25Zgadzam się9Nie zgadzam się
Dziecko takie będzie szczęśliwe , że jak podrośnie i rówieśnicy się dowiedzą co i jak to wiadomo w jakim kierunku się to potoczy.
Odpowiedz
17Zgadzam się13Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 55