Różaniec przeciwko aborcji organizowany przez fundację Kai Godek

Różaniec przeciwko aborcji. Fundacja Kai Godek działa

Źródło zdjęć: © YouTube - Fundacja Życie i Rodzina / YouTube
Natalia Witulska,
07.07.2024 18:30

W sobotę 6 lipca Fundacja Życie i Rodzina, której twarzą jest Kaja Godek, zorganizowała specjalny różaniec. Pracownicy organizacji modlili się za to, aby zaprzestać jakiejkolwiek aborcji. Nie zabrakło mocnego wpisu w mediach społecznościowych oraz słów o zabijaniu.

Fundacja Życie i Rodzina to największa organizacja antyaborcyjna. Jej pracownicy, w tym Kaja Godek, to najbardziej skrajni działacze pro-life, którzy w mediach społecznościowych regularnie udostępniają dość kontrowersyjne treści. Przy okazji są również homofobami. Uważają, że wszystkie osoby nieheteronormatywne są zboczone. Wielokrotnie nazywali ich pedofilami, a także twierdzili, że tęczowa społeczność ma na celu niszczenie oraz manipulowanie dzieci.

Kaja Godek oraz jej współpracownicy mają bardzo zerojedynkowe podejście do aborcji. Uważają, że nie powinna być legalna w absolutnie żadnej sytuacji, nawet jeśli do zapłodnienia dojdzie w wyniku czynu zabronionego, czyli gwałtu. Nie docierają do nich argumenty, że nieletnie dziewczynki nie powinny rodzić dzieci. Uważają, że przerywanie ciąży jest zawsze zabójstwem, a przy okazji regularnie rozsiewają dezinformację. W sobotę 6 lipca pracownicy Fundacji Życie i Rodzina zorganizowali specjalny różaniec.

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Kaja Godek i specjalny różaniec o zatrzymanie aborcji

W sobotę 6 lipca na profilu Fundacji Życie i Rodzina na platformie X pojawił się wpis. Widać na nim kilka osób trzymających transparent, na którym jest zdjęcie dotyczące przerywania ciąży. Okazało się, że pracownicy organizacji zebrali się w Wodzisławiu Śląskim, aby wspólnie się pomodlić. Wszystko w imię tego, aby w Polsce aborcja przestała istnieć na dobre. W opisie fotografii nie zabrakło nawiązania do zabijania dzieci. Jest to coś, do czego jesteśmy już przyzwyczajeni.

"Publiczny Różaniec o zatrzymanie aborcji w Wodzisławiu Śląskim. Tej pięknej pogody nie zobaczą dzieci, które będą zabite z winy polityków-aborterów. Modlimy się, żeby Pan Bóg zatrzymał aborcyjne szaleństwo!" - czytamy w mediach społecznościowych Fundacji Życie i Rodzina.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0