Ralph Kaminski odpowiada na zaczepkę. Kupi nową perukę?

Ralph Kaminski odpowiada na zaczepkę. Kupi nową perukę?

Źródło zdjęć: © Dawid Grzelak / Instagram
Oliwia Ruta,
03.04.2024 10:30

Ralph Kaminski opublikował szokujący wpis w internecie. Na portalu X dodał screen rozmowy ze starszym internautą. Mężczyzna chciał zaczepić piosenkarza, a Kaminski zareagował na jego docinek. Czy artysta dał się sprowokować?

Rafał Kamiński działający pod pseudonimem Ralph Kaminski to polski artysta. Piosenkarz jest znany z utworów takich jak "Kosmiczne Energie", "Autobusy" czy "2009". Ogromną popularność zdobył dzięki najnowszej płycie "Bal u Rafała". W lutym tego roku odbyła się pożegnalna trasa karnawałowej ery, po której artysta zdecydował się na przerwę od występów na żywo. Koncerty odbyły się na największych halach w Polsce m.in. na Torwarze, Hali Stulecia czy Polsat Plus Arenie Gdynia.

Ralph Kaminski odpowiada na zaczepki

Ralph Kaminski wielokrotnie demaskował hejterów. Na portalu X publikował screeny obraźliwych komentarzy oraz zdjęcia ich autorów. Piosenkarz jest zdania, że powinno się przypominać internautom, że w sieci nie są anonimowi.

trwa ładowanie posta...

Artysta przez swój niecodzienny image sceniczny oraz oryginalną muzykę często zmaga się z obraźliwymi komentarzami. Ludzie krytykują jego wygląd w nierzadko bardzo wulgarny sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Ralph Kaminski ponownie wyjaśnia hejterów

2 kwietnia Ralph Kaminski opublikował wpis na portalu X. Dodał screena rozmowy ze starszym internautą, który zasugerował mu, że powinien kupić nową perukę. Wymiana zdań odbyła się pod zdjęciem siatki z zakupami, które dodał na Facebooka. Pan Paweł zapytał wtedy: "A nową perukę kupiłeś?". Na to piosenkarz odpowiedział: "Panie Pawle, w spożywczym ciężko znaleźć".

trwa ładowanie posta...

Wielu fanów stanęło w obronie artysty. Na portalu X wysyłają masę słów wsparcia: "Zawsze wierzyłam, że panowie w wieku mojego dziadka nie są uszczypliwi. Ależ się można oszukać", "Banana hat Freddiego Mercury'ego w 'I'm going slightly mad'. W sumie mógłbyś coś takiego zrobić, hejterzy źródło inspiracji", "Kto by pomyślał, starszy pan, a trąci taką dziecinadą, a narzekają na młodych", "Pan Paweł chyba chciał odkupić poprzednią".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 27
Nie każdy artysta to gry ale każdy gry to srtysta
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się
Chicago,zgłoś
Fajny, mądry, utalentowany, wykształcony, kulturalny, a image to jego sprawa. Ps.1 Proponuję obejrzeć jego wywiad z panią Domagalik. Ps2 Do Momot/ twój wpis świadczy o tobie.
Odpowiedz
3Zgadzam się2Nie zgadzam się
fgdbxzb,zgłoś
Fajny chłopak jesteś. W krótkich włosach wyglądasz super!
Odpowiedz
4Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11