Ralph Kaminski żartuje ze skazanych

Kaminski żartuje ze skazanych? Wstawił zdjęcie "z Wąsikiem"

Źródło zdjęć: © Ralph Kaminski / Instagram
Oliwia Ruta,
11.01.2024 13:45

Ralph Kaminski udostępnił post na portalu X. Piosenkarz żartuje ze skazanych Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

Ostatnimi czasy zrobiło się głośno o Mariuszu Kamińskim i Macieju Wąsiku. Politycy PiS zamieszani byli w aferę gruntową, która 17 lat temu wzburzyła społeczeństwo. Wtedy usłyszeli oni zarzuty, które rozgonił prezydent Andrzej Duda. Sprawa wraca co kilka lat, ale dopiero teraz politycy prawdopodobnie poniosą konsekwencje swoich działań. Zarówno Kamińskiemu, jak i Wąsikowi grożą dwa lata pozbawienia wolności.

Kamiński is that you?

Ralph Kaminski to polski piosenkarz. Artysta jest znany z piosenek takich jak "2009", "Kosmiczne Energie" czy "Bal u Rafała". Niedawno pojawił się również teledysk do utworu "Ale mi smutno", w którym wokalista przebiera się za siebie z różnych muzycznych er. Piosenkarz po raz kolejny publikuje prześmiewcze wpisy na portalu X. Tym razem chodzi o politykę.

trwa ładowanie posta...

Ralph Kaminski zażartował ze zbieżności nazwisk z politykami PiS. 9 grudnia dodał na X zdjęcie opublikowane przez popularny profil instagramowy Make Life Harder. Fotografia przedstawia Ralpha Kaminskiego z dodanym komputerowo wąsem.

trwa ładowanie posta...

Następnie artysta postanowił zabawić się raz jeszcze, więc udostępnił kolejne zdjęcie z żartobliwym podpisem: "Kaminski z Wąsikiem (Bartkiem)". Fotografia przedstawia Ralpha oraz byłego członka zespołu - Bartka Wąsika. Muzyk współpracował z piosenkarzem przy okazji płyty "Kora".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
rickh,zgłoś
no cóż .... smutny jest los chorego człowieka
Odpowiedz
17Zgadzam się4Nie zgadzam się
Maria J.,zgłoś
Smutne to.
Odpowiedz
12Zgadzam się3Nie zgadzam się
roman s.,zgłoś
osobniki jego pokroju mają specyficzne spojrzenie na świat ,i tak już jest ,nie można mieć do niego pretensji bo on tego nie rozumie
Odpowiedz
14Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 11