x

Modelka zarabia fortunę. Wszystko dzięki "małpim ramionom"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
27.03.2024 15:45

Modelka ze Stanów Zjednoczonych dawniej ogromnie przejmowała się swoim wyglądem. Wszystko to za sprawą jej bujnego owłosienia. Kobieta posiada gęste włosy nie tylko na głowie, ale również pod pachami, na nogach czy rękach. Niektórzy internauci krytykują jej niecodzienną urodę. Pieniądze pomagają modelce nie myśleć o hejterach.

Owłosienie kobiet to temat nierzadko otoczony tabu i stereotypami. Dla niektórych pań usuwanie włosów jest rytuałem pielęgnacyjnym, który daje im poczucie świeżości i pewności siebie. Depilacja, woskowanie czy golenie stają się częścią ich codziennej pielęgnacji, a gładka skóra jest celem estetycznym, który chcą osiągnąć.

Dla innych z kolei owłosienie nie jest problemem - uznają naturalność swojego ciała i nie czują potrzeby usuwania włosów. Akceptują ciało takim, jakie jest oraz nie przywiązują dużej wagi do dokładnego pozbywania się owłosienia.

Modelka ze Stanów Zjednoczonych stawia na naturalność

Hairy Cherry to amerykańska 26-letnia modelka, która w internecie zasłynęła bujnym owłosieniem całego ciała. Regularnie publikuje na TikToku treści w zgodzie z założeniami ruchu body positive, czyli ruchu, który promuje akceptację i szacunek dla różnorodności ciał. Jego celem jest budowanie pewności siebie, walka z hejtem oraz promowanie samoakceptacji bez względu na rozmiar, kształt czy wygląd ciała. Ruch wspiera zdrowie psychiczne wszystkich ludzi, nie zważając na płeć.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencerzy którzy przekroczyli granicę. Kolega Ignacy: Ja bym tego nie nagrał

Owłosienie drogą do sukcesu?

Modelka dawniej ogromnie przejmowała się swoim wyglądem. W akceptacji ciała nie pomagali jej hejterzy, którzy wyśmiewali się z bujnego owłosienia. Obecnie Amerykanka jest dużo pewniejsza siebie. Kobieta motywuje inne osoby, aby nie wstydziły się naturalnego wyglądu ciała. Dodatkowo zdradza, że jej "małpie ramiona" generują całkiem niezłe dochody.

trwa ładowanie posta...

Cherry wyznała, że pewien mężczyzna zapłacił jej 7 tys. dol. za to, aby nie goliła się przez rok. Jak sama przyznaje: "Kiedy części ciała, z których kiedyś się wyśmiewano, teraz pomagają zarabiać mi sześciocyfrowe sumy". Nie kryje, że: "Jestem bardzo wdzięczna za moje owłosione ramiona".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Kovalsky,zgłoś
mogę też pokazać swoje łoniaki. dostanę coś za to?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kamil,zgłoś
Obrzydliwe.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
ToJa,zgłoś
Małpie ramiona idealnie komponują się z małpią twarzą. Gratulacje :)
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się