Rafonix powrócił do dzwonienia do prostytutek

Rafonix wraca z "genialnym" pomysłem. Czy da się upaść niżej?

Źródło zdjęć: © Instagram: rafonixofficial / Instagram: rafonixofficial
Weronika Paliczka,
20.05.2024 12:45

Patostreamer Rafonix kolejny raz udowodnił, że klasa czy kultura są pojęciami mu obcymi. Influencer podczas transmisji live zadzwonił do pani lekkich obyczajów. Kobieta postawiła mu jeden warunek, na który wzorowy ojciec przystał.

Polscy patostreamerzy prześcigają się w konkursie o to, kto wymyśli bardziej patologiczny temat transmisji live. Picie alkoholu do nieprzytomności, tak jak robił to Daniel Magical ze swoją rodziną, już nikogo nie dziwi. W internecie streamowane są pobicia, ataki fizyczne i psychiczne, zażywanie narkotyków, stosunki seksualne. Im bardziej odrażające i obrzydliwe - tym lepiej. Komentujący, nawet ci, którzy krytykują pokazywane zachowania, zapewniają wyświetlenia, które przekładają się na pieniądze i sławę patostreamerów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Rafonix zadzwonił do prostytutki

Patostreamer Rafonix dał się poznać m.in. jako influencer, który nagrał pobicie internauty. Internetowy celebryta znany jest także z obrażania każdego, kogo można obrazić. Jak informuje "Wyborcza", Rafonix wielokrotnie chwalił się tym, że korzystał z usług prostytutek oraz popełnianymi kradzieżami. Na Instagramie mężczyzna pozuje na przykładnego męża i ojca, który często chwali się potomkiem. To, co dzieję się na streamach, znacznie odbiega od przybranej pozy ideału.

Rafonix ma na swoim koncie m.in. walkę w Fame MMA. Jego przeciwnikiem był Xayoo, jednak patostreamer przegrał starcie. Teraz influencer powrócił do tego, co przyniosło mu sławę - streamów i obrażania ludzi. Na jednej z ostatnich transmisji Rafonix zadzwonił do prostytutki. Początkowo mężczyzna zastrzegł swój numer, co było słychać w sposobie, jaki odnosi się do kobiety. Pracownica seksualna poprosiła go jednak, aby ten zadzwonił ze swojego prawdziwego numeru, co Rafonix uczynił.

Zmiana numeru? Zmiana podejścia

Zgodnie z prośbą kobiety Rafonix zadzwonił do niej ze swojego prawdziwego numeru. Potencjalne rozpoznanie sprawiło, że zmienił on ton wypowiedzi. Patostreamer proponował prostytutce ochronę, jeśli będzie ona oddawać mu procent od swoich dochodów. Rozmowa zakończyła się, gdy mężczyzna stwierdził, że jest pod domem kobiety i ma mu ona otworzyć drzwi. Telefon miał być śmieszny, a wyszedł żenujący. Kobiecie gratulujemy opanowania, a Rafonixowi życzymy szybkiego dorośnięcia. W końcu ojcu dwójki dzieci nie wypada robić takiej szopy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0