Rafonix wraca na YouTube! Co z Chudymi Bykami?

Czy Rafonix i Chude Byki wracają na YouTube? Jeden rabin mówi tak, a drugi… znowu banuje

Źródło zdjęć: © Instagram, Facebook, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.11.2021 11:50

11 listopada Rafonix powrócił na YouTube! Tylko jest jeden problem: po triumfalnym powrocie znowu dostał bana. Co tutaj się dzieje? I jaki to będzie miało wpływ na "Chude Byki"?

Czytaliście poprzedniego newsa na Vibezie związanego z Marcinem Krasuckim, vel Rafonixem? Ekspatostreamer, odmieniony człowiek, od niedawna także przyszły ojciec powrócił na YouTube, tworząc kanał vlogowy z Wojtkiem Golą, jednym z włodarzy Fame MMA. Ich kanał "Chude Byki" zyskał ogromną popularność przez osobę Rafonixa, ale też luźny content.

Jest tylko jeden problem: "Chude Byki" dostały permanetnego bana - właśnie przez postać Rafona. W przeszłości trzymał on kompletny zakaz pojawiania się na YouTube. Więcej rozpisałem się o tym w poprzednim tekście. Wpadnijcie tam, aby dowiedzieć się wszystkiego.

Kończąc ten przydługawy wstęp: Chude Byki otworzyły swój kanał na zasadach miesięcznej subskrypcji. Ale… cóż to, Rafonix dostał unbana?!

Rafonix wrócił na YouTube

trwa ładowanie posta...

Rafonix powrócił triumfalnie na YouTube 11 listopada. I to nie na kanale Chude Byki, a na jego starym kanale, gdzie ostatni film został wrzucony przeszło cztery lata temu. Kanał był w próżni przez ten czas. Nikt nie miał do niego dostępu, ale też żaden widz nie mógł obejrzeć filmów z tamtego miejsca. Sprawdzić całą sprawę miał amerykański oddział YouTube, który zezwolił na przywrócenie twórcy na platformę.

Marcin był ukontentowany i zapowiedział swój powrót na Instagramie. Duża część internetu zawrzała ze szczęścia:

Rafonix odbanowany po 5 latach na YouTube

Na filmie zapowiedział powrót na swój kanał. To nie wszystko: wspomniał też o powrocie Chudych Byków!

ODZYSKAŁEM KANAŁ PO 4 LATACH...

Update: w trakcie pisania tego tekstu, kanał "Tajny Agent Krasula" został zamknięty.

Kolejny kanał Rafonixa został zamknięty
Kolejny kanał Rafonixa został zamknięty (YouTube)

Problem jest jeden… Rafonix dostał znowu bana

Po wejściu w link, który widniał w opisie powyższego filmu, powinniśmy byli zostać przekierowani na stary kanał. Wyświetla się jednak ten smutny komunikat:

Kanału Rafonixa nadal nie ma
Kanału Rafonixa nadal nie ma (YouTube)

Reakcja większości fanów? Smutek.

Dlaczego Rafonix dostał bana? Niby za stary film, który teraz został uznany za treści pornograficzne. Takowe nie mogą mieć miejsca na platformie, do której dostęp mają dzieci.

trwa ładowanie posta...

Tylko że w piątek rano Marcin wrzucił informację na Stories i Facebooku, jakoby wszystko było okej i YouTube pomylił się z banem. Niestety, kanał jeszcze nie wrócił.

trwa ładowanie posta...

Co dalej? Jeżeli Rafonix będzie mógł wrócić na YouTube, to zdecydowanie powinny powrócić też Chude Byki. Prawdopodobnie, są to moje domysły, nadal będzie rozwijana strona ChudeByki.tv, gdzie twórcy będą wrzucać nieocenzurowane treści - na które normalnie YouTube by nie zezwolił. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0