lifestyle
Podatki od działalność na OnlyFans? Jest stanowisko fiskusa
Fame MMA 17: Ukryta walka zapowiada się nudno? Rafonix zawalczy z...?

Kto wystąpi w ukrytej walce na Fame MMA 17?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.01.2023 10:15

Karta walk na Fame MMA 17 nie jest jeszcze znana w 100 proc. Ukryta walka ma zostać ogłoszona oficjalnie na tydzień przed galą, ale internauci już spekulują. Pojawiły się też nieoficjalne informacje i przecieki.

Kolejna gala Fame MMA odbędzie się już 3 lutego. 17. odsłona zapowiada się interesująco ze względu na nowych zawodników. To Sebastian Fabijański, Czarek Jóźwiak, Łukasz Staroń, czyli Mandzio. Nie zapominajmy też o powrócie Boxdela, czyli Michała Barona.

Karta walk Fame MMA 17 nie jest jeszcze w pełni ujawniona. Przed nami jeszcze jedno ogłoszenie. Na tydzień przed galą, czyli 27 stycznia, poznamy szczegóły tzw. ukrytej walki.

Ukryta walka na Fame MMA 17? To Rafonix kontra Mikser?

Czy w ukrytej walce zmierzą się Rafonix i Mikser, czyli Marcin Krasucki i Mikołaj Magdziarz? Tak zdają się twierdzić zgodnie internauci, w tym sporo internetowych celebrytów. Według Isamu, będzie to pojedynek kogoś, kto "kiedyś był sławny" i "kogoś, czyj kolega jest teraz obrzydliwie sławny":

trwa ładowanie posta...

Szalony Reporter, którego przecieki najczęściej są prawdziwe, twierdzi jednoznacznie, że to walka Krasuckiego, czyli Rafonixa, i Magdziarza, czyli Miksera:

trwa ładowanie posta...

Rafonix w środę podzielił się fotką na Stories. Ot, nowy strój Fame - kto by się spodziewał:

trwa ładowanie posta...

Konflikt obu panów trwa od… jakiegoś czasu. W kwietniu 2022 roku Mikser zaczepiał Rafonixa. Wtedy podczas Aferek, programu Boxdela i Ulfika, przekazał wieść o rzekomych "zaczepkach" Krzysztofa Rozpary, jednego z właścicieli Fame MMA, który miał podrzucić to info do "teamu zajmującego się matchmakingiem":

trwa ładowanie posta...

To by się zgadzało z opisem sytuacji Isamu. Rafonix miał swój peak popularności co najmniej rok temu. A Mikser? Jest (byłym?) kolegą jest faktycznie "kogoś obrzydliwie znany. Mowa o Frizie, czyli Karolu Wiśniewskim.

Szalony Reporter zdradził też, że jedno z tych ogłoszeń zostanie "zakryte". Najpewniej chodzi o Rafonixa:

trwa ładowanie posta...

Reakcja internautów na ukrytą walkę na Fame MMA 17?

Jeśli te przecieki i spekulacje okażą się prawdą to... nie jest walka, na którą wszyscy czekali. Gdyby doszło do starcia Daniel Magical kontra Rafonix, to wtedy pewnie sporo fanów freak fightów byłoby rozjuszonych i chętnych do kupienia PPV w ciemno. A tak?

Nastroje są niekoniecznie hurraoptymistyczne:

trwa ładowanie posta...

Do czasu wyjścia Magicala z więzienia fani spekulowali o jego walce z Rafonixem, co na pewno się nie stanie. Zapewniał o tym sam Marcin:

trwa ładowanie posta...

Rafonix znowu pojawi się w klatce Fame MMA, co może oczywiście ucieszyć jego fanów. Jego ostatnia walka odbyła się na Hype MMA 1, gdzie przegrał z "Hejterem" w… siedem sekund:

trwa ładowanie posta...

A Mikser? Jego pierwsza i zarazem ostatnia walka odbyła się na Fame MMA 11. Przegrał ze streamerem Popo:

Popo vs Mikser walka + loża! #popo #mikser #famemma

Dlaczego walka Rafonixa i Miksera jest "ukryta"?

Krasucki, czyli Rafonix, otrzymał od YouTuba bilet w jedną stronę na wylot z platformy Google. Dlaczego? Dostał tzw. ban wizerunkowy za patostreaming. W 2018 roku bana otrzymał też Daniel Magcial. Z tego, co wiemy, Rafonix nadal nie może pojawić się na YouTubie. To znaczy może się pewnie występować na cudzych kanałach jako gość, ale nic poza tym.

trwa ładowanie posta...

I najpewniej przez to szczegóły walki zostaną opublikowane dopiero na tydzień przed galą. Nie wiemy, jak będzie wyglądało ważenie czy media trening. Nie znamy też daty drugiej konferencji. Czyżby miało do niej dojść właśnie na tydzień przed Fame MMA 17?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Smartfon Coca-Cola trafi do sprzedaży. Co już o nim wiemy?