Przedszkolak z Piaseczna przyniósł do placówki narkotyki

Przedszkolak przyniósł do placówki narkotyki. Sprawę bada policja

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
20.10.2023 13:45

Niektóre dzieci przynoszą do przedszkoli ulubione misie, inne - ciekawe książeczki. Przedszkolak z Piaseczna przyniósł natomiast narkotyki. Sprawą zajmuje się policja.

Ten dzień zostanie zapamiętany przez przedszkolanki na długo. Zamiast misia, piłki czy książeczki czterolatek z Piaseczna przyniósł do przedszkola marihuanę. Zachwycony chłopczyk pochwalił się swoją zdobyczą przedszkolance, jednak ona nie podzieliła entuzjazmu dziecka.

Urodziny tatusia będą zapamiętane na długo

Pracownica przedszkola zadzwoniła po policję zaraz po tym, jak zorientowała się, co pokazuje jej dziecko. Okazało się, że nadpalony skręt to pamiątka po urodzinach ojca chłopca, które miały miejsce dwa dni przed znalezieniem przez malucha marihuany. Internauci potraktowali temat z należytą sobie swobodą. W komentarzach pod newsem na temat skręta napisano: "Kapuś, kapuś, inaczej 60-tka. Bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka". Jeden z komentujących stwierdził, że tak właśnie powstał Snoop Dogg.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Sprawa marihuany w przedszkolu nie będzie miała wesołego zakończenia. Policjanci po odebraniu zgłoszenia odwiedzili ojca chłopca z niezapowiedzianą wizytą. W mieszkaniu znaleziono kolejne skręty oraz ich pozostałości. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Piaseczno News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1