Przedszkolak przyniósł do placówki narkotyki. Sprawę bada policja
Niektóre dzieci przynoszą do przedszkoli ulubione misie, inne - ciekawe książeczki. Przedszkolak z Piaseczna przyniósł natomiast narkotyki. Sprawą zajmuje się policja.
Ten dzień zostanie zapamiętany przez przedszkolanki na długo. Zamiast misia, piłki czy książeczki czterolatek z Piaseczna przyniósł do przedszkola marihuanę. Zachwycony chłopczyk pochwalił się swoją zdobyczą przedszkolance, jednak ona nie podzieliła entuzjazmu dziecka.
Podobne
- 63-dilerka zatrzymana. Kobieta szmuglowała narkotyki do więzienia
- Nowe przepisy dotyczące marihuany w USA? Departament zdrowia ma plan
- Niemcy zalegalizowały marihuanę. Nowa era w polityce antynarkotykowej
- Chemicy kontra policja. Funkcjonariusze zatrzymali konińskich dilerów
- Crawly się doigrał? Policja bada sprawę
Urodziny tatusia będą zapamiętane na długo
Pracownica przedszkola zadzwoniła po policję zaraz po tym, jak zorientowała się, co pokazuje jej dziecko. Okazało się, że nadpalony skręt to pamiątka po urodzinach ojca chłopca, które miały miejsce dwa dni przed znalezieniem przez malucha marihuany. Internauci potraktowali temat z należytą sobie swobodą. W komentarzach pod newsem na temat skręta napisano: "Kapuś, kapuś, inaczej 60-tka. Bez skrupułów sprzeda najlepszego ziomka". Jeden z komentujących stwierdził, że tak właśnie powstał Snoop Dogg.
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Sprawa marihuany w przedszkolu nie będzie miała wesołego zakończenia. Policjanci po odebraniu zgłoszenia odwiedzili ojca chłopca z niezapowiedzianą wizytą. W mieszkaniu znaleziono kolejne skręty oraz ich pozostałości. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Piaseczno News
W temacie społeczeństwo
- TikTok zaczyna weryfikować wiek userów. Kontrola rodzicielska to już fakt
- Licealista z Polski wygrał olimpiadę w Pekinie. Zdobył najwyższy wynik na ziemi
- Influencerki z Rosji pragnęły sławy. Popełniły straszny błąd
- Matcha jest obrzydliwa? Cała prawda o warszawskim zapaleniu opon mózgowych [VIBEZ CHECK]
Popularne
- Zeskakiwali na płytę. Koncert Maxa Korzha miał szalony przebieg
- Farmer stworzył Tindera dla krów. Poprosił o pomoc ChatGPT
- Wiernikowska dołączyła do groźnego trendu. Naraziła zdrowie swojego synka?
- Cios w młodych ludzi? Ekspertka komentuje decyzję Andrzeja Dudy
- To coś więcej niż książka. Dawid Podsiadło zaskoczył fanów
- Machał banderowską flagą na Narodowym. Ukrainiec opublikował nagranie
- Influencerki z Rosji pragnęły sławy. Popełniły straszny błąd
- "Strefa gangsterów". Tom Hardy idzie spuścić ci łomot [RECENZJA]
- Lody o smaku mleka z piersi to nie żart. Już trafiły do sprzedaży