Owce na haju skaczą wyżej niż kozy. Zjadły ponad 250 kg marihuany
Głodne zwierzęta wtargnęły na teren szklarni z marihuaną. Zobacz, jak owce bawią się w Grecji.
Ubiegły tydzień był wyjątkowo udany dla owiec z małej greckiej gminy Almiros. Zwierzęta wtargnęły na teren szklarni i pochłonęły ponad 250 kg marihuany. Nie były to jednak jedyne straty lokalnego ogrodnika w ostatnim czasie.
Tak się bawią owce w Grecji
Warunki atmosferyczne zdecydowanie nie oszczędziły małej gminy Almiros położonej w środkowej części Grecji. Ulewne deszcze zniszczyły i zalały plantacje wielu lokalnych ogrodników. Jak mówi właściciel szklarni:
Nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Była fala upałów i straciliśmy dużo plantacji. Były powodzie, straciliśmy prawie wszystko. A teraz to… Stado owiec weszło do szklarni i zjadło pozostałości. Szczerze mówiąc, nie wiem, co powiedzieć.
Z deszczem przyszło się także zmierzyć zwierzętom. Schronienia przed opadami szukały m.in. owce. Całe stado wtargnęło więc do szklani z marihuaną leczniczą, a następnie skonsumowało pozostałości rośliny.
Popularne
- Koniec klasycznego języka? Liczba 67 została słowem roku
- Julia Żugaj nie przeszła do finału "Twoja twarz brzmi znajomo". Które miejsce zajęła?
- Edzio wyprowadził się z Polski. W nowym kraju zacznie od nowa
- Przełom w sprawie Buddy? Wiadomo, co z pieniędzmi z loterii
- Wersow poleciała samolotem do fryzjera. Teraz tłumaczy się widzom
- Bagi i Magda wzięli ślub na parkiecie? Teraz wszystko układa się w całość
- Skandal na planie "Stranger Things"? David Harbour pod lupą
- Lady Gaga wystąpi w Polsce w 2026 r.? Fani mają dowody
- Katy Perry spełniła swój teenage dream? Nie uwierzysz, co stało się podczas show w Krakowie [RELACJA]





