Prawicowa działaczka pomawia kandydatkę KO. Wykorzystała zdjęcie ze strony dla dorosłych
Małgorzata Bojko jest przewodniczącą Klubu "Gazety Polskiej". Działaczka wyśmiała Aleksandrę K. Wiśniewską, kandydatkę do Sejmu z list KO, pomawiając ją o rozpasanie seksualne.
"Gazeta Polska" to pismo o tematyce społeczno-politycznej, z wyraźnym odchyłem w kierunku prawej strony. Konserwatywne treści mają swoich odbiorców - w Polsce i zagranicą działają nawet Kluby "Gazety Polskiej", zrzeszające sympatyków portalu i "integrujące lokalne środowiska".
Podobne
- Były asystent Korwina przeprasza za Konfederację w Sejmie
- Sławomir Mentzen znalazł wędkę na wyborców? Ma rozmach... [OPINIA]
- Barbara Nowak o Pandora Gate: "w środowisku KO i lewaków to norma"
- Podsumowali antyukraińską propagandę. Czerwona kartka dla Brauna
- Rodzina przeciw Morawieckiemu. "Mam nadzieję, że zostanie rozliczony"
Przewodniczącą 500. Klubu "Gazety Polskiej" na Twitterze została Małgorzata Bojko. Prawicowa działaczka ma jednak co nieco za uszami i nie do końca przyświeca wartościom, które rzekomo propaguje. Na swoim prywatnym koncie w social mediach pomówiła Aleksandrę K. Wiśniewską, kandydatkę do Sejmu z list KO i działaczkę humanitarną.
"Tak wygląda praca wolontariuszki". Działaczka Klubu "Gazety Polskiej" użyła zdjęcia ze strony dla dorosłych
Aleksandra K. Wiśniewska brała udział w misjach ONZ i wyjeżdżała m.in. do Turcji czy Jordanii. Do jej zagranicznych wyjazdów nawiązała Małgorzata Bojko, publikując zdjęcie, na którym kobieta mogąca z wyglądu przypominać polityczkę całuje się z ciemnoskórym mężczyzną.
Tak wygląda praca wolontariuszki :) :) :) a kandydatki do Sejmu RP. W razie wygranej będzie się działo, oj będzie!
Rasizm, ksenofobia, seksualizacja - nie da się ukryć, że działaczka Klubu "Gazety Polskiej" nieźle popłynęła. Zdjęcie, które dodała i które rzekomo przedstawia Wiśniewską również zostało sfabrykowane. Fotografia pochodzi z rosyjskich stron dla dorosłych i bez problemu można ją znaleźć za pomocą narzędzia wyszukiwania obrazem.
Aleksandra K. Wiśniewska zapowiada, że podejmie kroki prawne przeciwko Małgorzacie Bojko.
W temacie społeczeństwo
- Polska staje do walki z kryzysem demograficznym. Czy "Rządowy Tinder" rozwiąże problem?
- Bolt Lokalnie już jest. Możesz zamówić przejazd z osobą płynnie mówiącą po polsku?
- We Wrocławiu pojawi się świąteczny tramwaj. Św. Mikołaj rozda grzecznym upominki
- Kolacja z Natsu wystawiona na licytację. Pieniądze pójdą na szczytny cel
Popularne
- Taco Hemingway wyprzedał (prawie) całą trasę koncertową w przedsprzedaży. Są nowe daty!
- Ralph Kaminski rozpoczyna nową erę. Po deszczu zawsze wychodzi tęcza [RELACJA]
- Ralph Kaminski zagrał premierowy koncert z nową płytą. Fani stali w kolejce kilka godzin [VIBEZ IN LINE]
- Mrozu rusza w "Odpowiedni moment Tour". Kiedy startuje sprzedaż biletów?
- Największe sekrety Spotify Wrapped. Czy muzykę AI uwzględniono w podsumowaniu? [WYWIAD]
- "KOCHAM POLSKĘ" za koncerty Mery Spolsky. Oto prawdziwe dobro narodowe [RELACJA]





