Policjantka walczy z hejterami

Policjantka walczy z hejterami. Nagrała im zaskakujący film

Źródło zdjęć: © podinspektor Małgorzata Sokołowska / Canva, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.08.2023 12:00

Podinsp. Małgorzata Sokołowska popularyzuje pracę w policji na Instagramie. Jej liczne grono obserwujących składa się nie tylko z fanów. Kobieta nagrała apel zadedykowany hejterom.

Podinsp. Sokołowska pracuje w policji od 2005 r. O swojej pracy opowiada na Instagramie. Dzieli się tam ciekawostkami i wskazówkami z zakresu bezpieczeństwa. Jej profil zatytułowany "Z pamiętnika policjantki" obserwuje ponad 100 tys. osób.

O tym, że praca w policji bywa trudna, nie trzeba nikogo przekonywać. Podinsp. Sokołowska poruszyła problem hejtu, z którym mierzy się zarówno w sieci, jak i w środowisku zawodowym. Przyznała, że skala negatywnych komentarzy rośnie proporcjonalnie do zasięgów i rozpoznawalności.

trwa ładowanie posta...

Policjantka kontra hejterzy

"Niestety takie przykre sytuacje zdarzają się w każdej dziedzinie życia i zapewne w każdej grupie zawodowej, a osoby odpowiedzialne zazwyczaj kierują się bardzo niskimi pobudkami, takimi jak zazdrość i zawiść" - napisała policjantka.

Sposób na hejt? Podinsp. Sokołowska nie wchodzi w zbędne dyskusje i ignoruje ataki. Podkreśla, że priorytetem dla niej jest edukowanie w zakresie bezpieczeństwa. Nie traci czasu na odpowiadanie na każdą zaczepkę.

"Hejt może zabić"

Policjantka zwróciła się do swoich fanów. Zaapelowała, by reagować na hejt poprzez zgłaszanie nieodpowiednich postów.

Warto pomóc osobie, która jest obiektem ataków. Hejt może zabić.

- Podinsp. Małgorzata Sokołowska

Policjantka nagrała kilka słów do hejterów:

- To jest przesłanie do wszystkich moich hejterów. Jeżeli nie podoba ci się, co robię, ale oglądasz wszystko, co robię, nadal jesteś moim fanem - stwierdziła.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 9
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 29
Alex,zgłoś
Czy wyciąganie niewygodnych faktów jest hejtem?W policji jedna kompromitacja za drugą,począwszy od komendanta.Ile jest ofiar przekroczenia uprawnień,ile sfałszowanych notatek i fabrykowanych dowodów?W moim wypadku policja nie była w stanie ustalić sprawcy mimo kilku kamer monitoringu.Zdarzenie sfilmowane lepiej niż w hollywoodzkiej produkcji,i co ,umorzenie z powodu niewykrycia.
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
Rrcc,zgłoś
Przeważnie w mundurze te filmiki rozumiem że to poza godzinami pracy te nagrywki czy Pani sobie nagrywa bzdury w czasie pracy z naszych podatków ?
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
🫡🫡🫡,zgłoś
Proszę odróżnić wyrażenie opinii,poglądów ,oceny od wyzywania i wulgaryzmów! Niestety policja w ostatnich latach zapracowała solidnie na bardzo negatywne oceny!!!! W każdym środowisku najpierw dostrzega się czarne owce! W policji jest ich przerażającoi dużo!!¡
Odpowiedz
13Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 15