Policjantka walczy z hejterami. Nagrała im zaskakujący film
Podinsp. Małgorzata Sokołowska popularyzuje pracę w policji na Instagramie. Jej liczne grono obserwujących składa się nie tylko z fanów. Kobieta nagrała apel zadedykowany hejterom.
Podinsp. Sokołowska pracuje w policji od 2005 r. O swojej pracy opowiada na Instagramie. Dzieli się tam ciekawostkami i wskazówkami z zakresu bezpieczeństwa. Jej profil zatytułowany "Z pamiętnika policjantki" obserwuje ponad 100 tys. osób.
Podobne
- Mentzen kpi z chorób psychicznych. Tak ratuje sondaże?
- Modelka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Lawina oburzenia ruszyła
- Połączył mural Krawczyka z nazistami. "Śledztwo" Maxa Krasonia
- "Śmiali mi się w twarz". Policja lekceważyła groźby wobec młodej kobiety?
- Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury
O tym, że praca w policji bywa trudna, nie trzeba nikogo przekonywać. Podinsp. Sokołowska poruszyła problem hejtu, z którym mierzy się zarówno w sieci, jak i w środowisku zawodowym. Przyznała, że skala negatywnych komentarzy rośnie proporcjonalnie do zasięgów i rozpoznawalności.
Policjantka kontra hejterzy
"Niestety takie przykre sytuacje zdarzają się w każdej dziedzinie życia i zapewne w każdej grupie zawodowej, a osoby odpowiedzialne zazwyczaj kierują się bardzo niskimi pobudkami, takimi jak zazdrość i zawiść" - napisała policjantka.
Sposób na hejt? Podinsp. Sokołowska nie wchodzi w zbędne dyskusje i ignoruje ataki. Podkreśla, że priorytetem dla niej jest edukowanie w zakresie bezpieczeństwa. Nie traci czasu na odpowiadanie na każdą zaczepkę.
"Hejt może zabić"
Policjantka zwróciła się do swoich fanów. Zaapelowała, by reagować na hejt poprzez zgłaszanie nieodpowiednich postów.
Warto pomóc osobie, która jest obiektem ataków. Hejt może zabić.
Policjantka nagrała kilka słów do hejterów:
- To jest przesłanie do wszystkich moich hejterów. Jeżeli nie podoba ci się, co robię, ale oglądasz wszystko, co robię, nadal jesteś moim fanem - stwierdziła.
Popularne
- "Kiedyś ludzie mieli mniej". Hymn boomerów podbija TikToka
- Jak długo Książulo będzie recenzował kebaby? Jego odpowiedź szokuje
- Bagi i Magda w finale "Tańca z Gwiazdami". Zaprosili fanów na spotkanie w McDonald's
- Dwa tygodnie ferii w listopadzie? Uczniowie są już zmęczeni
- Young Leosia odpowiada na diss Fagaty. "Rozkładasz nogi w necie, żeby zarobić na prąd"
- FAZA zbezcześciła teren byłego obozu zagłady? "Brak kultury. To dzikusy"
- Young Leosia opowiedziała o swojej relacji z bambi. "Nie jest taka, jak kiedyś"
- Dziś jest TEN dzień. Dziewięć lat temu Littlemonster96 dotknęła Justina Biebera
- Wersow ZNOWU się tłumaczy. Tym razem z zakupu mieszkania





