Modelka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Lawina oburzenia ruszyła

Modelka wrzuciła zdjęcie z wakacji. Lawina oburzenia ruszyła

Źródło zdjęć: © X
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.06.2024 11:45

Jedno zdjęcie z wakacji, ponad 300 komentarzy. Internauci zaatakowali młodą kobietę, która zapozowała na tle bajkowego krajobrazu. Ofiara hejtu odpiera absurdalne zarzuty.

Sezon urlopowy ruszył na całego. Media społecznościowe są pełne zdjęć i filmów z wyjazdów w góry, nad morze, jeziora. Podczas gdy jedni wybierają za cel Polskę, inni odkrywają odległe kraje. Do tej drugiej grupy zalicza się sandi, modelka, młoda użytkowniczka X, która zrelacjonowała wakacyjny wyjazd w mediach społecznościowych.

Sandi podzieliła się materiałami z podróży do Czarnogóry. Śródziemnomorski kraj przywitał kobietę i jej partnera pięknymi widokami, słoneczną pogodą i pyszną kuchnią. Para wybrała się na rejs łodzią po jeziorze, podczas którego młoda Polka pozowała do zdjęć. Jedna z fotografii wywołała burzę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Zauważyli szczegół na ciele. Nie dali jej spokoju

Na "kontrowersyjnym" zdjęciu sandi siedzi na dziobie łodzi, mając za plecami taflę jeziora i górski szczyt. Jest ubrana jedynie w strój kąpielowy. Interauci zwrócili uwagę na ślad na brzuchu kobiety. Wielu z nich zgodnie stwierdziło, że są to rozstępy. Zasypali profil sandi wulgarnymi i poniżającymi komentarzami. "Afera" zyskała dużą popularność w mediach społecznościowych. Zdjęcie modelki ma niemal 400 tys. wyświetleń i ponad 370 komentarzy.

trwa ładowanie posta...

"Normalny dzień na Twitter" - skomentowała sprawę modelka. Następnie odpowiedziała na zarzuty internautów, którzy wypatrzyli na jej ciele rozstępy: "Beka, bo nawet nie mam rozstępów, ale wystarczy odcisk od spodenek i jest się grubym".

Modelka na celowniku hejterów. Tak im odpowiedziała

Młoda podróżniczka po wyśmianiu hejterów wróciła do cieszenia się urokami śródziemnomorskiego raju: "Drama dalej trwa, ale informuję, że wszystko u mnie świetnie, Czarnogóra jest przepiękna i moje samopoczucie mocno się poprawiło, wybaczcie za (przyszły) spam i dobranoc". Do tego komentarza dodała zdjęcie lazurowej wody i bezchmurnego nieba.

trwa ładowanie posta...

Niestety to nie pierwszy raz, kiedy użytkownicy serwisu X obierają za cel ataków kobiety. Swego czasu znana psychiatrka wrzuciła zdjęcie, na których widoczne były jej kolana bez żadnego seksualnego podtekstu. Pod adresem specjalistki posypały się wyzwiska.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 46
Irek,zgłoś
Kto to jest psychiatrka?
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się
Oczy,zgłoś
Ludzie, czy wy nie macie lepszych rzeczy do roboty, niż czepianie się czyichś kolan lub rozstępów? Głupie czasy nastały. Nie chce tu mówić, ze i ludzie zgłupieli, bo głupoty nigdy nie brakowało, ale chyba kiedyś z głupota się tak nie obnoszono.
Odpowiedz
12Zgadzam się0Nie zgadzam się
I TE WSTRENTNE TUTUAZE NA DODATEK .DZISIEJSZI LUDZIE W WIEKU 40-U LAT GINA Z TEGO SWIATA POMALU. PODDAJĄ SIĘ LUDZIOM ZLYM PRIMITYWNYMI.
Odpowiedz
10Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 7