Instagram i Facebook płatny

Płatny Instagram i Facebook. Polacy, łapcie się za portfele

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
08.11.2023 16:00

Płatny Instagram i Facebook jest już uskuteczniany w Unii Europejskiej. Na smartfonach Polaków zaczęły pojawiać się osobliwe komunikaty. Jaka jest cena za korzystanie z mediów społecznościowych od Mety?

Płatne wersje programów i aplikacji są od dawna popularyzowane wśród internautów. Kiedyś były to drobne i dobrowolne opłaty w postaci kilku złotych miesięcznie za usunięcie reklam lub lepszą wersję aplikacji. Obecnie zapłaty oczekują nawet znane media społecznościowe. Aby korzystać z Instagrama lub Facebooka trzeba zapłacić wysoką kwotę pieniężną lub wyjawić swoje dane wrażliwe.

Instagram i Facebook bez reklam

Od dłuższego czasu chodzą słuchy, że firma Meta wprowadzi płatne wersje InstagramaFacebooka. Funkcja obowiązuje w całej Unii Europejskiej, w tym w Polsce. Osoby, które zdecydują się wykupić płatny pakiet, pozbędą się reklam wyskakujących na portalach społecznościowych. Meta na swoim blogu zapewnia, że opłata za Instagrama i Facebooka nie jest konieczna.

Jeśli zdecydujesz się nadal korzystać z naszych produktów za darmo, twoje wrażenia pozostaną takie same, a to doświadczenie będzie nadal wspierane przez narzędzia i ustawienia, które stworzyliśmy, aby umożliwić ludziom kontrolowanie ich reklam.

- Meta

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

x
x (Canva)

Użytkownicy Instagrama Facebooka otrzymują pierwsze komunikaty odnośnie odpłatnego usunięcia reklam. Cena abonamentu to 59,99 zł miesięcznie za obydwie aplikacje. Podany koszt obowiązuje w Polsce. Jeśli jednak nie zdecydujemy się na płatną wersję portali społecznościowych, koniecznością jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych wrażliwych, w celu dokładnego dostosowania reklam pod danego użytkownika.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 0