x

Lana Del Rey wyjaśnia fanów. Piosenkarka o dzieciństwie w biedzie

Źródło zdjęć: © Facebook
Oliwia Ruta,
20.10.2023 18:30

Lana Del Rey odpowiada o swoim dzieciństwie. Piosenkarka reaguje na prowokacyjny komentarz. Z czym zmagała się artystka w przeszłości?

Lana Del Rey to popularna amerykańska piosenkarka. Jej pseudonim wywodzi się z imienia innej artystki - Lany Turner - oraz nazwy brazylijskiego modelu Forda - Del Rey. Lana zadebiutowała w 2005 r. z płytą "Born to Die". Album dał jej przepustkę do światowej kariery. Piosenkarka jednak nie zawsze wiodła lekkie i przyjemne życie. Na wszystko musiała zapracować sama. Artystka dopuściła się nawet konfrontacji z internautką na temat jej przeszłości. Z jakimi problemami zmagała się Lana w okresie dziecięcym?

Lana Del Rey dementuje zarzuty

Lana Del Rey otrzymała prowokujący komentarz na Instagramie. Artystka dostała zarzut dotyczący jej dzieciństwa. Jedna z internautek założyła, że piosenkarka dorastała w bogatej rodzinie. Dodatkowo z treści komentarza wynika, że Lana miała mieć łatwy start w dorosłość. Gwiazda odpowiedziała na zaczepkę.

Lana Del Rey mówi o swoim dzieciństwie
Lana Del Rey mówi o swoim dzieciństwie (Facebook)

Lana Del Rey nie ukrywa, że w przeszłości miała problemy finansowe. Piosenkarka wspomina o skromnej posiadłości, w której mieszkała. Jej dom miał mieścić się w niewielkim górskim miasteczku. Artystka utrzymuje, że zmagała się z takimi samymi problemami, co inne rodziny. Gwiazda podkreśla też, że całą karierę zbudowała własnymi siłami.

Lana Del Rey mówi o swoim dzieciństwie
Lana Del Rey mówi o swoim dzieciństwie (wigsandtea , Instagram)
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0