Hania z Genzie podpadła widzom

Hania z Genzie podpadła fanom. "Twórców się oznacza"

Źródło zdjęć: © Instagram - Hi Hania / Instagram
Natalia Witulska,
05.11.2023 10:15

Hania z Genzie jest uwielbiana przez fanów. Okazało się jednak, że nawet ulubienica odbiorców może podpaść obserwatorom. Wszystko przez zdjęcie na Instagramie.

Hania Puchalska to polska youtuberka i inluencerka. Sławę zyskała po wygranej w programie Friza "Twoje 5 Minut!". W sobotę 4 listopada udostępniła zdjęcie na Instagramie, pod którym trudno znaleźć pozytywny komentarz. Wszystko dlatego, że Hania nie oznaczyła osób, które były odpowiedzialne za wykonanie fotografii.

Hania z Genzie i krytyka ze strony fanów

Hania z Genzie bez wątpienia nie spodziewała się, jak duża krytyka spłynie na nią po udostępnieniu najnowszego zdjęcia. Influencerka w sobotę 4 listopada pochwaliła się przepiękną fotografią na Instagramie. Obserwatorom nie spodobało się, że youtuberka nie oznaczyła osób, które pomagały w wykonaniu zdjęcia.

trwa ładowanie posta...

Pod zdjęciem trudno znaleźć pozytywne komentarze. Większość internautów zwróciła Hani uwagę, że bez pomocy stylistów, makijażystów oraz fotografów, nie byłaby w stanie udostępnić tak przepięknego posta w mediach społecznościowych. Niektórzy napisali nawet, że nie polubią zdjęcia, dopóki inlfuencerka nie napisze, kto pomagał jej podczas sesji.

Komentarze obserwatorów Hani
Komentarze obserwatorów Hani (Obserwatorzy , Instagram)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Zdjęcie Hani skomentował również Maciej Stańczak, który pomagał w zorganizowaniu sesji fotograficznej influencerki. "Szkoda Hania, że nie oznaczyłaś ekipy odpowiedzialnej za zdjęcia i rzeczy, które masz na sobie" - napisał. Na Instastory udostępnił również przemyślenia dotyczące zachowania Hani.

trwa ładowanie posta...

Hania do tej pory nie odniosła się do zaistniałej sytuacji i wciąż nie oznaczyła osób, które pomagały w wykonaniu udostępnionych zdjęć.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 106
  • emoji ogień - liczba głosów: 22
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Hi Hania,zgłoś
Kocham Hanie
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Człowiek:)#17 tt,zgłoś
Jak to nic nie wiedziałam na ten temat.... Ale ta strona mi pomaga dziękuje wam. A ty Hania na następny raz oznaczaj ludzi którzy robią ci zdjęcia...❤️❤️❤️❤️
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
!!!!!!!,zgłoś
Jako że jest napisane stop hejt to postaram się hamować ale jakby co z tego że nie oznaczyła kogoś kto jej nie robił zdjęcia to ma być skandal!?!
Odpowiedz
3Zgadzam się4Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4