Oki w najnowszej piosence atakuje Stuu

OKI ostro zapowiedział "ERĘ47". W najnowszym utworze zaczepił Stuu

Źródło zdjęć: © Instagram: spietadresiara / Instagram: spietadresiara
Weronika Paliczka,
11.04.2024 10:00

Echa Pandora Gate nadal nie milknął. Choć główny podejrzany - Stuu - nadal czeka w Wielkiej Brytanii na ekstradycję, motyw afery z udziałem nieletnich na stałe wkradł się do polskiej popkultury. Do tematu powrócił OKI w singlu "Woda Sodowa".

Rok temu wydawało się, że polski internet w porównaniu z zagranicznym jest spokojnym miejscem. Owszem, zdarzały się spięcia między twórcami i pozwy (od czasu do czasu), jednak nic nie zapowiadało wybuchu bomby, która zmieni wizerunek wielu influencerów. Jedyną osobą, która próbowała ostrzec odbiorców przed niektórymi youtuberami była Sukanek, jednak jej opowieści zdaniem wielu nie były wystarczająco przekonujące, a samej influencerce zarzucano koloryzowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michu M4K: Zaczynam batalie sądową. "Utopiłem miliony, grożono mi"

Pandora Gate. Sprawa wciąż rezonuje

We wrześniu 2023 r. wybuchnęła informacja o Pandora Gate, czyli aferze z udziałem nastoletnich dzieci. Głównym podejrzanym w sprawie jest Stuu, czyli Stuart B. Mężczyzna został zatrzymany 11 października 2023 r. na terenie Wielkiej Brytanii. Influencer obecnie przebywa w brytyjskim więzieniu, gdzie czeka na ekstradycję.

Pandora Gate znalazła też odbicie w twórczości polskich raperów. Jako pierwszy do sprawy odniósł się Mata w utworze "GiEwOnT".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

MATA - GiEwOnT

OKI uderza w Stuu

Do sprawy Pandora Gate w najnowszym utworze odniósł się także OKI. Raper nawinął: "Styl małoletni jak Stuu, co do tej kwestii tfu". Utwór "Woda Sodowa" otwiera nowy etap w twórczości artysty: nadchodzi "ERA47".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

OKI - WODA SODOWA

OKI zapowiada nową erę. Jego najnowszy projekt będzie gruby

"Woda Sodowa" jest zapowiedzią wielkiego powrotu OKI-ego, a zarazem pierwszym singlem promującym płytę "ERA47". Album już 7 czerwca 2024 r. ukaże się nakładem 2020 label. Jeśli chodzi o rozmach, muzyczną jakość i dbałość o każdy detal, będzie to projekt bezprecedensowy w dotychczasowej dyskografii artysty. Na płycie OKI-ego można spodziewać się udziału licznych gości, co jest dodatkową gratką dla fanów.

Tylko w preorderze "ERA47" CD wzbogacone zostanie o tajemniczy 4rtefak7. Na specjalnie uruchomionej stronie internetowej można zamówić zarówno album, jak i pozostały merch związany z "ERĄ47".

OKI wystąpi na 3 lipca 2024 r. Main Stage podczas Open'er Festival 2024 r. Fani rapera będą mieli niepowtarzalną okazję, aby usłyszeć materiał z "ERA47" na żywo w warunkach iście festiwalowych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0