x

Roksana Węgiel o współpracy ze Szpakiem. Brudy wyszły na jaw

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
05.02.2024 17:45

Roksana Węgiel "Roxie" zdradziła, dlaczego jej współpraca z Mateuszem Szpakowskim "Szpaku" nie doszła do skutku. Internauci wyśmiali młodą piosenkarkę.

Roksana Węgiel, występująca pod pseudonimem "Roxie Węgiel", to polska piosenkarka młodego pokolenia. Artystka zdobyła ogromną popularność dzięki wygranej w 2018 r. międzynarodowym konkursie muzycznym dla dzieci - Eurovision Song Contest Junior. Jej zwycięska piosenka nosiła tytuł "Anyone I Want to Be". Roxie zawdzięcza swoją sławę również dzięki udziale w polskiej edycji programu "The Voice Kids".

Roxie Węgiel o niedoszłej współpracy ze Szpakiem

Roxie Węgiel w jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego jej współpraca z popularnym raperem Szpaku nie została sfinalizowana. Jakiś czas temu dziewczyna zrobiła ankietę na Instagramie, w której zapytała swoich fanów: "Z kim chcecie, żebym zrobiła feata". Prawie 7 tys. osób zagłosowało na rapera. Artyści prawdopodobnie mieli stworzyć wspólną piosenkę. Niestety projekt nigdy nie powstał.

trwa ładowanie posta...

Młoda piosenkarka niedawno wypowiedziała się publicznie na temat nieudanego collabu. Roxie nie ukrywa, że: "Był plan, w którym miałam nagrać duet ze Szpakiem, ale później kilka rzeczy gdzieś tam wyciekło w internecie, które moją wytwórnię lekko przeraziły w kontekście wizerunkowym, dlatego ten duet nie powstał".

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów nie rozumie postawy managementu Roxie oraz samej artystki: "zamknięte głowy", "Tym różni się artysta od produktu. Artysta nie idzie na kompromis, jeśli chce coś stworzyć. Produktowi mówi się, co się opłaca nagrać, a co nie", "A jej chłop nie jest rysą wizerunkową? Ale tak to jest w większości przypadków z popowym gwiazdami", "To jest p*jebane jak bardzo upadła jej kariera. Te stare dziady, które nią sterują nie rozumieją ,że wystarczy jeden tiktokowy hit i z powrotem kariera jej p*erdolnie? Przecież Szpaku w ogóle nie potrzebuje tracka z nią. To Szpaku by jej przysługę zrobił".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
co o tym myślę, że ta co napisała ten artykuł jest upośledzona, jak można mylić tych dwóch
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
media,zgłoś
pismaczka Oliwia Ruta, jak juz pisze o branzy muzycznej to niech się doszkoli, nie jej współpraca chodzi nie o Szpaka, a o rapera o nazwie "Szpaku" proszę poprawić te merytoryczne błędy w tytule i w tekście , inaczej panienka do zwolnienia sie nadaje.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się