Roksana Węgiel o współpracy ze Szpakiem. Brudy wyszły na jaw
Roksana Węgiel "Roxie" zdradziła, dlaczego jej współpraca z Mateuszem Szpakowskim "Szpaku" nie doszła do skutku. Internauci wyśmiali młodą piosenkarkę.
Roksana Węgiel, występująca pod pseudonimem "Roxie Węgiel", to polska piosenkarka młodego pokolenia. Artystka zdobyła ogromną popularność dzięki wygranej w 2018 r. w międzynarodowym konkursie muzycznym dla dzieci - Eurovision Song Contest Junior. Jej zwycięska piosenka nosiła tytuł "Anyone I Want to Be". Roxie zawdzięcza swoją sławę również dzięki udziale w polskiej edycji programu "The Voice Kids".
Podobne
- Kizo obraził się na Dodę? "Mamy inne poczucie wrażliwości"
- Young Leosia z ogromnym sukcesem na Spotify. "To spełnienie marzeń"
- Nicki Minaj na Open'er Festival 2024? Wiemy, kto wystąpi w Gdyni
- Maj - miesiąc z najlepszą reprezentacją w piosenkach. Czas na romantyzowanie życia
- Szpaku wrócił z nowym hitem. "FIOLETOWY ROK" właśnie się zaczął?
Roxie Węgiel o niedoszłej współpracy ze Szpakiem
Roxie Węgiel w jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego jej współpraca z popularnym raperem Szpaku nie została sfinalizowana. Jakiś czas temu dziewczyna zrobiła ankietę na Instagramie, w której zapytała swoich fanów: "Z kim chcecie, żebym zrobiła feata". Prawie 7 tys. osób zagłosowało na rapera. Artyści prawdopodobnie mieli stworzyć wspólną piosenkę. Niestety projekt nigdy nie powstał.
Młoda piosenkarka niedawno wypowiedziała się publicznie na temat nieudanego collabu. Roxie nie ukrywa, że: "Był plan, w którym miałam nagrać duet ze Szpakiem, ale później kilka rzeczy gdzieś tam wyciekło w internecie, które moją wytwórnię lekko przeraziły w kontekście wizerunkowym, dlatego ten duet nie powstał".
Wielu internautów nie rozumie postawy managementu Roxie oraz samej artystki: "zamknięte głowy", "Tym różni się artysta od produktu. Artysta nie idzie na kompromis, jeśli chce coś stworzyć. Produktowi mówi się, co się opłaca nagrać, a co nie", "A jej chłop nie jest rysą wizerunkową? Ale tak to jest w większości przypadków z popowym gwiazdami", "To jest p*jebane jak bardzo upadła jej kariera. Te stare dziady, które nią sterują nie rozumieją ,że wystarczy jeden tiktokowy hit i z powrotem kariera jej p*erdolnie? Przecież Szpaku w ogóle nie potrzebuje tracka z nią. To Szpaku by jej przysługę zrobił".
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Polska górą. Nowy slang podbija internet. "Just turned 19 in Poland". O co chodzi?
- Stuu pozwał wiceministra sprawiedliwości. "Rzekomo dopuściłem się pomówienia"
- Katy Perry poleci w kosmos. Kiedy wróci na Ziemię?
- Bambi nie potrafi śpiewać? Burza pod klipem z koncertu
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ