Nowy merch Maty

Wyszedł nowy merch Maty. Ceny zwalają z nóg

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
19.03.2024 10:45

Michał Matczak, znany jako "Mata", wraz z raperami należącymi do projektu CBW wydali nowy merch. Ubrania rozeszły się jak świeże bułeczki. Mimo że ich cena zwala z nóg, to fani artystów skusili się na limitowaną ofertę.

Michał Matczak, działający pod pseudonimem "Mata" oraz "Skute Bobo", to popularny polski raper. Artysta jest znany z piosenek takich jak "Kiss cam", "Papuga", "Schodki" czy "100 dni do matury". W swojej karierze współpracował z najlepszymi raperami w kraju m.in. z Whitem 2115, Young Leosią, Żabsonem, Quebonafide, Taco Hemingwayem czy Białasem.

Mata stworzył nowy projekt

W kwietniu 2023 r. Mata założył fundację o nazwie "Fundacja 420". Jej motywem przewodnim jest legalizacja marihuany oraz promocja mniejszych artystów. Raper zapowiedział wtedy, że wraz z ekipą CBW, w której skład wchodzą takie osoby jak Oki, White Widow, Beteo, Frosti, nagra album. Płyta "CBW MIXTAPE" ukazała się 1 kwietnia ubiegłego roku.

trwa ładowanie posta...

15 marca premierę miał najnowszy kawałek Maty. Artysta wraz z zagranicznymi raperami - Tommym Cashem i JELEEL! - stworzył piosenkę promującą projekt CBW. "CA$H READY" zdobywa wiralowe zasięgi zarówno na YouTube, jak i na portalach streamingowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Największa spina w Sabotażyście. Yoshi: Prawie się pobiliśmy z Dubielem

CBW wydaje merch

18 marca na Instagramie CBW pojawiła się zapowiedź merchu CBW. Do sprzedaży trafiły dwa modele bluz oraz koszulka z logiem grupy. Ceny ubrań są dość wysokie - za czarną bluzę należy zapłacić 440 zł, białą 500 zł, a szara koszulka to koszt 170 zł. Pomimo że merch do najtańszych nie należy, to fani CBW wykupili już niektóre rozmiary. Warto zaznaczyć, że kolekcja ubrań raperów jest limitowana.

Nowy merch maty
Nowy merch maty (CBW)

Wielu internautów skrytykowało ceny merchu. Niektórzy popierają swoje stanowisko wątpliwą jakością ubrań: "najtańszy sitodruk i 500 zł wołają". Innym nie przypadły do gustu nadruki na bluzach i koszulce: "chociaż by coś fajnego zrobili, a nie sam napis", "mogliby jakiś ciekawszy wzór albo krój wymyślić", "500 ziko za wzór, co wygląda jak z Croppa - limitka limitką, ale to po prostu wygląda jak totalna s*aka".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 11
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Sebastian,zgłoś
Co z tymi ludżmi? Kał w puszkach idola też rozdrapią?
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ulicznaklatki,zgłoś
Najlepszymi raperami? Haha bez komentarza. Żeby to było o ulicy życiu ludziach a nie o sandałach czy o kwadratowych kołach. Dziś dla pokolenia to bez znaczenia życie odbiega od wartości to poniżające
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
znafca,zgłoś
Tatuś w PO-KO i co dobrze się synkowi powodzi co? Co tam zatrzymania za posiadanie zielska czy proszków jak od razu wypuszczaja dzieki tacie.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4