Zbyt bliska relacja ojca i córki? Całuje dziewczynkę w usta

Ojciec posunął się za daleko z córką? Całuje dziewczynkę w usta

Źródło zdjęć: © X
Oliwia Ruta,
02.04.2024 12:15

W internecie pojawił się kontrowersyjny filmik z udziałem małej dziewczynki oraz jej ojca. Na portalu X powstała zacięta dyskusja na temat ich zbyt bliskiej relacji. Polscy internauci są oburzeni zachowaniem mężczyzny. Wiele osób twierdzi, że podlega to pod niechciany dotyk.

Wykorzystywanie dzieci jest jednym z najpoważniejszych problemów społecznych. Zdarza się, że dorośli wykorzystują ich niewinność, zależność oraz brak świadomości. Nadużycia prowadzą do różnych form przemocy, eksploatacji oraz krzywdzenia.

Jedną z najbardziej drastycznych form wykorzystywania dzieci jest handel dziećmi. Są one często sprzedawane i wykorzystywane w celach seksualnych, pracy przymusowej, żebractwa, produkcji narkotyków czy do pracy w niebezpiecznych warunkach, takich jak kopalnie czy fabryki. Wykorzystywanie dzieci może również przybierać bardziej przyziemne formy, takie jak przemoc domowa, fizyczne lub emocjonalne znęcanie się oraz zaniedbywanie.

Wykorzystywanie dzieci niesie ze sobą długoterminowe konsekwencje. Dzieci, które doświadczyły przemocy lub eksploatacji, często borykają się z traumami psychicznymi, problemami emocjonalnymi, a także mają utrudniony rozwój osobisty i społeczny. Ponadto wykorzystywanie dzieci przyczynia się do reprodukcji ubóstwa, nierówności społecznych oraz pogłębienia problemów społecznych i ekonomicznych.

Ojciec pocałował córkę w usta

Na portalu X pojawił się kontrowersyjny filmik. Nagranie przedstawia osobliwą relację córki z ojcem. Mężczyzna całuje małą dziewczynkę prosto w usta. Niektórzy internauci burzą się, że trzyma ją podejrzanie za pupę. Materiał pochodzi z profilu włoskiego vlogera.

trwa ładowanie posta...

Internauci krytykują zachowanie mężczyzny

Filmik z udziałem ojca i córki szybko obiegł internet. Polscy użytkownicy portalu X krytykują postawę mężczyzny: "P*dofile mają tak łatwo właśnie dzięki wam. Uważacie dotykanie dzieci w prywatnych miejscach za okazywanie miłości? Jesteście częścią problemu i brzydzę się wami", "O ile jeszcze całowanie w usta jest uwarunkowane kulturowo (są miejsca gdzie jest to po prostu pozdrowienie i w rodzinie wszyscy się całują (również brat z bratem)) to trzymanie córki za dupę to zdecydowanie coś nie tak", "Ja nie chcę nic mówić, ale on ją ścisnął za pośladek, więc nie uważam, że to jest 'normalna' wersja okazywania rodzicielskiej miłości".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 46
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 18
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Dobrze że nie ksiądz.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Majki,zgłoś
To osoby, które szukają podtekstów są zboczeni, bo wszędzie widzą perwersję , zacznijcie od siebie z czego to wynika ? normalny człowiek widzi że rodzic kocha córkę i tyle. Gdybym miał zamiar inny to by to publikował w internecie ? opanujcie się
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
Numeras25,zgłoś
Wariactwo... a kto ma całować jak nie ojciec czy matka?
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 21