Książulo w ogniu krytki

Książulo się sprzedał? Internauci nie kryją zawodu

Źródło zdjęć: © Książulo / Instagram
Oliwia Ruta,
03.01.2024 15:30

Książulo udostępnił wpis na portalu X. Youtuber pochwalił się nowym sprzętem. Jego fani są zawiedzeni.

Książulo to popularny youtuber, który specjalizuje się w testowaniu usług gastronomicznych. Jego filmy robią wiralowe zasięgi. Wszystko zaczęło się od oceniania kebabów serwowanych w różnych zakątkach Polski, natomiast obecnie twórca znacznie rozszerzył zakres swoich badań. Dużą popularnością cieszy się jego ostatni test cateringu Magdy Gessler. Niestety Książulo dopuścił się pewnej wpadki marketingowej. Czy fani słusznie skrytykowali nową współpracę youtubera?

Książulo wszedł we wspópracę

Pierwszego stycznia Książulo opublikował wpis na portalu X. Youtuber pochwalił się swoim nowym nabytkiem. Twórca zdradził, że podjął współpracę z firmą x-kom. Marka obdarowała influencera komputerem z wyższej półki cenowej. Fani Książula skrytykowali go za reklamę.

trwa ładowanie posta...

Internauci nie kryją oburzenia: "influencerzy to mistrzowie sępienia", "sprzedajny śmieć", "mówiłeś, że się nie sprzedasz i w ogóle j*bać cię", "ja nie rozumiem, czemu ty bierzesz współprace. Masz potężny kanał na YouTube i na nim tylko możesz godnie żyć i zarabiać i bierzesz współpracę. Czekam na kanał z pasji i tego, żeby robić coś nie dla pieniędzy, bo to już jest dzisiaj masakra. Potem sklep z fantami i inne g*wna. ile można".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 14
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 24
  • emoji smutek - liczba głosów: 12
  • emoji złość - liczba głosów: 29
  • emoji kupka - liczba głosów: 133
Dają to brać biją to uciekać ;-) tu sie zarabia kasę !! CHŁOPAK zasłużył a Wam żal dupę ściska że On dostał a Wy nie :-D fajne filmiki chce się oglądać ale na sprzę to nikt sie zrzucił CO?? :-P
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Maro,zgłoś
A co was to obchodzi jak on kasę zarabia w Polsce modne jest zaglądanie do portfela.
Odpowiedz
21Zgadzam się4Nie zgadzam się
PABLITIO,zgłoś
Bardzo dobrze nowy lepszy sprzęt =lepsze jakościowo filmy dla widzą.Póki Nie weźmie współpracy z Magdą Gessler jest git.Pozdrówki
Odpowiedz
42Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 15