Malik Montana grozi tiktokerowi

Odkrył powiązania HIGH LEAGUE z Rosją. Malik groził jego matce

Źródło zdjęć: © Instagram, TikTok
Maja Kozłowska,
31.05.2023 14:38

Tiktoker już ponad rok temu odkrył, kto stoi za federacją HIGH LEAGUE. Nikt mu nie wierzył. Dziś Malik Montana straszy jego rodzinę.

Ponad rok temu tiktoker i twórca internetowy adaś. udostępnił na Instagramie posta, w którym opisał powiązania między freakfightową federacją HIGH LEAGUE a wspieraniem rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Podkreślił, że to nie Malik Montana jest właścicielem firmy - należy ona do czeczeńskiej rodziny Edelbievów, która ma w niej większościowe udziały.

Adaś. szczegółowo opisuje, że brat właściciela ma powiązania z rosyjską federacją ACA MMA oraz blisko współpracuje z Mairbeką Khasievem, który jasno opowiadał się za mordercami dziennikarzy gazety "Charlie Hebdo".

Khasiev jest również "człowiekiem" prezydenta Czeczeni, Razmana Kadyrowa, który z kolei przyjaźni się z Władimirem Putinem. Nazywa się go "putinowską marionetką", ponieważ doprowadził m.in do uzależnienia czeczeńskiej gospodarki od Rosji.

26 lutego 2022 r. Kadyrow wysłał czeczeńskie wojska, aby wsparły Rosję w wojnie z Ukrainą. W tym samym czasie HIGH LEAGUE udostępniało grafiki solidaryzujące się z atakowaną Ukrainą.

Post adasia. zestarzał się wyjątkowo dobrze - albo raczej wyjątkowo źle, biorąc pod uwagę, że dopiero teraz Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zabrała się za prześwietlanie federacji.

trwa ładowanie posta...

Adaś. w tarapatach? Malik Montana grozi jego rodzinie

Tiktoker udostępnił film, na którym mówi, że już kiedy publikował pierwsze doniesienia o HIGH LEAGUE w zeszłym roku, ostrzegano go, że zadziera z niebezpiecznymi ludźmi.

Malik Montana w 2022 r. odpowiedział na zarzuty adasia. w prywatnej wiadomości na Instagramie, twierdząc, że to bzdury i że tiktoker chce się wybić na kontrowersji.

Adaś. chciał uzyskać od Malika nowy komentarz po tym, kiedy rząd zablokował środki HIGH LEAGUE, ale raper napisał mu wyłącznie "pozdrów mamę", po czym zablokował twórcę.

Głupi komentarz czy realna groźba? Trudno powiedzieć, zwłaszcza że Montana ma już na koncie straszenie ludzi, którzy go krytykują. Adaś. zgłosił sprawę na policję.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 7
  • emoji kupka - liczba głosów: 3