Influencer łapiący pedofili złapał sławnego reżysera

Najsłynniejszy łowca pedofili na tropie. Złapał hollywoodzką gwiazdę

Źródło zdjęć: © Instagram: vitalythegoat / Instagram: vitalythegoat
Weronika Paliczka,
11.05.2024 20:30

Rosyjski youtuber i streamer Vitaly Zdorovetskiy zajmuje się łapaniem pedofili. Tym razem celebryta natrafił na ślad pedofilii w Hollywood. Podejrzany jest jednym z najpopularniejszych amerykańskich scenarzystów.

Polowania na pedofili cieszą się ogromną popularnością. Ludzie z całego świata oglądają filmy, na których niczego nieświadomi przestępcy seksualni czekają na umówione spotkanie z dziećmi. Zamiast nieletnich pojawiają się kamery, policjanci i youtuberzy lub dziennikarze, którzy zaaranżowali spotkanie. Następnie scenariusz wygląda podobnie: zatrzymany krzyczy, że on nie wiedział ile dzieci mają lat, zatrzymujący krzyczą, że osoba zatrzymana jest pedofilem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uciekł z nieistniejącego kraju. Teraz jest fanem Polski! "Rosja to inny świat" [Roman FanPolszy]

Amerykańscy streamer znalazł pedofila w Hollywood

Vitaly Zdorovetskiy to Rosjanin mieszkający w Stanach Zjednoczonych, który zajmuje się tropieniem pedofili na swoich transmisjach live. Mężczyzna transmituje swoje poczynania na platformie Kick, na której śledzi go prawie 167 tys. osób. Vitaly znany jest ze swojego bezkompromisowego podejścia do przestępców seksualnych. W przeszłości zdarzało mu się m.in. golić włosy zatrzymanych osób.

Na jednej z ostatnich transmisji doszło do zatrzymania, które może złamać serca fanom filmowego hitu "Kosmiczny mecz". Jednym ze scenarzystów pierwszej części produkcji, która światło dzienne ujrzała w 1996 r., był Herschel Alan Weingrod. Mężczyzna rozpoczął karierę filmem "Cheaper to Keep Her" i zakończył "Space Jam". Teraz scenarzysta powrócił na języki mieszkańców Stanów Zjednoczonych, jednak nie ze względu na swoje osiągnięcia w kwestii filmowej.

Scenarzysta jest pedofilem?

Vitaly Zdorovetskiy i Bradley Martin pokazali na transmisji, jak zatrzymują Herschela Alana Weingroda. Scenarzysta był w trakcie randki z 15-letnią dziewczyną, która potwierdziła swój wiek na chwilę przed odejściem z miejsca zdarzenia. Weingrod deklarował, że myślał, że partnerka jest pełnoletnia. Jego zdaniem miała mieć 23-lata. Scenarzysta próbował uciec z miejsca zdarzenia, jednak Vitaly nie odpuścił - gonił podejrzanego, a nawet wystrzelił w jego stronę różową i niebieską kulę, aby ułatwić identyfikację mężczyzny.

Weingrod ostatecznie uciekł do budynku. Ochroniarz wieżowca nie wpuścił streamerów, umożliwiając scenarzyście ucieczkę. Na nagraniu słychać jednak, że o zdarzeniu została poinformowana lokalna policja.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Space Jam Producer Caught With 15 Year Old

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0