film
Walia ma dość fanów Harry'ego Pottera. Zostawiają skarpetki na plaży
Zendaya

Zendaya w "Kosmicznym meczu: Nowej Ery"! Króliczka Lola dostanie jej głos

Źródło zdjęć: © Zendaya / Instagram, Zendaya
Anna RusakAnna Rusak,06.04.2021 13:45

W filmie nie tylko usłyszymy Zendayę, ale i zobaczymy kilku kryminalistów z „Mechanicznej pomarańczy”. Pojawił się zwiastun „Kosmicznego meczu: Nowej Ery”

bGygCBzD

O Króliczce Loli, która przeszła największą metamorfozę spośród wszystkich bohaterów najnowszego filmu „Kosmiczny mecz: Nowa Era”, pisaliśmy już tutaj. Bohaterka miała pokazywać, że w uniwersum filmu występują silne i samodzielne postaci damskie, dlatego twórcy zrezygnowali z jej przeseksualizowanego wyglądu.

Tę zmianę bardzo dobrze podkreśli też głos Loli, bo w wersji anglojęzycznej udzieli go Zendaya, którą oczywiście wszyscy pewnie kojarzycie z serialu "Euforia" i filmu „Malcolm i Marie”, który recenzowaliśmy dla Was tutaj. Jak piszą sami twórcy:

bGygCBzF

„Przerobiliśmy wiele rzeczy… i daliśmy jej prawdziwy głos. To było dla nas podparciem dla jej atletycznej sprawności, jej zdolności przywódczych i uczynieniem z niej równie pełnej postaci jak inni”.

- Entertainment Weekly

Dostaliśmy już także zwiastun filmu – premiera przewidziana jest na 16 lipca, a w sieci pojawiły się pierwsze słowa krytyki. Fani zwrócili uwagę na to, że twórcy wycieli postać skunksa Pepé le Swąda – jest częścią kultury gwałtu, a zostawili kryminalistów z grupy Aleksa DeLarge'a, których możecie kojarzyć z „Mechanicznej pomarańczy”.

KOSMICZNY MECZ: NOWA ERA - Oficjalny zwiastun PL #1

O czym będzie film?

Przypomnijmy jeszcze, że gwiazdą „Kosmicznego meczu: Nowej Ery” jest LeBron James, a wszystko zaczyna się od tego, że wraz ze swoim synem zostaje uwięziony przez sztuczną inteligencję w cyfrowym świecie. Oczywiście pomagać mu będzie drużyna Looney Tunes.

Podoba Wam się takie uwspółcześnianie kreskówek?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jelonek Bambi jako maszyna do zabijania. To będzie horror roku?