Dziecko wbiegło na boisko, aby zrobić selfie z Ronaldo

Młody widz wbiegł na boisko. Wszystko dla fotki z Cristiano Ronaldo

Źródło zdjęć: © Instagram - Cristiano Ronaldo / Instagram
Natalia Witulska,
22.06.2024 21:30

W sobotę 22 czerwca reprezentacja Portugalii w piłkę nożną zmierzyła się z reprezentacją Turcji. Podczas drugiej połowy meczu, który raczej nie miał żadnych emocji, na boisko wbiegł widz z trybun. Okazało się, ze był nim mały chłopiec, który bardzo chciał zrobić sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2024 trwają w najlepsze. Od piątku 14 czerwca najlepsze zespoły walczą o to, aby zajść jak najdalej w rozgrywkach. Wszyscy starają się wypaść tak, aby kibice byli dumni. Turniejowi towarzyszą ogromne emocje. W niemieckich miastach każdego dnia zbierają się setki tysięcy ludzi, którzy wędrują do stref kibica, aby wspierać ulubionych piłkarzy.

Podczas meczów rozgrywanych na najwyższym poziomie, na murawie pojawiają się najlepsi piłkarze z całego Starego Kontynentu. Oznacza to, że kibice mogą zobaczyć, jak swoje umiejętności pokazują Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Kylian Mbappé czy Romelu Lukaku. Czasem widzowie chcą zrobić wszystko, aby mieć z nimi zdjęcie. Raz na jakiś czas decydują się na niecodzienny ruch, jakim jest wtargnięcie na boisko. W sobotę 22 czerwca młody chłopiec spróbował swoich sił właśnie w tej materii.

Uciekł z nieistniejącego kraju. Teraz jest fanem Polski! "Rosja to inny świat" [Roman FanPolszy]

Euro 2024. Młody chłopiec wtargnął na murawę dla Cristiano Ronaldo

W sobotę 22 czerwca Portugalia grała z Turcją na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Pojedynek był bardzo jednostronny. Turcy co prawda robili wszystko, aby jak najlepiej wypaść przeciwko Pepe czy Ronaldo, jednak nie udało im się zrobić na sławach dużego wrażenia. Kibice robili wszystko, aby wspierać swoich reprezentantów, jednak emocji ewidentnie brakowało zarówno na boisku, jak i na trybunach.

trwa ładowanie posta...

Sytuację emocjonalną na meczu zmienił nagle pewien kibic, który postanowił wtargnąć na murawę. Nagle kilkadziesiąt tysięcy ludzi zaczęło bardzo go wspierać oklaskami, ponieważ okazało się, że był to mały chłopiec, ogromny fan Cristiano Ronaldo. Ku zaskoczeniu wszystkich udało mu się wykiwać ochroniarzy znajdujących się na stadionie. Chłopiec dobiegł do portugalskiej gwiazdy, zrobił sobie z nią zdjęcie i uciekł. Bez wątpienia spełnił swoje marzenie i stworzył wspomnienie, którego nie zapomni nigdy. Co więcej, Ronaldo bez problemu zapozował do selfie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0