x

Kylian Mbappe pozwał influencera. Powód był zaskakujący

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
14.03.2024 18:30

Kylian Mbappe pozwał francuskiego influencera. Piłkarzowi nie podobało się, w jaki sposób wykorzystał jego nazwisko. Sportowiec postanowił zażądać, aby instagramer usunął je z menu lokalu, który prowadzi. Czy Francuz posłucha Mbappe?

Kylian Mbappé to piłkarz, który od początku swojej kariery zachwyca fanów sportu talentem, szybkością oraz techniką. Urodził się 20 grudnia 1998 r. we Francji, a dokładnie w Bondy. Z początku Mbappé trenował w AS Bondy - klubie juniorskim z rodzinnego miasta. Potem przeniósł się do szkółki piłkarskiej AS Monaco. Szybko zwrócił na siebie uwagę trenerskiego sztabu Monaco. W wieku 17 lat dołączył do tamtejszej drużyny.

trwa ładowanie posta...

Jego talent błyskawicznie przyciągnął uwagę czołowych klubów piłkarskich w Europie. Mbappé zdecydował się rozpocząć treningi w Paris Saint-Germain (PSG). W 2017 r. dołączył do drużyny, co stało się jednym z najdroższych transferów w historii futbolu. Klub nie pożałował sporego wydatku, ponieważ piłkarz szybko stał się kluczowym graczem na boisku. W 2018 r. Mbappé wziął udział w Mistrzostwach Świata FIFA, które odbyły się w Rosji. Podczas turnieju pomógł francuskiej drużynie zdobyć tytuł mistrza świata.

Influencer uraził Kylian Mbappe

Henni Mohamed to popularny francuski influencer. Prowadzi media społecznościowe, na których publikuje głównie materiały związane z piłką nożną lub lifestylem. Na Instagramie obserwuje go niemalże 2 mln osób. Dodatkowo prowadzi własną kebabownię. Jego restauracja znajduje się w Marsylii i nosi nazwę "KLÜB KEBAB". Niestety jego biznes spotkały niespodziewane trudności. Henni musiał skonfrontować się z samym Kylianem Mbappé.

trwa ładowanie posta...

Influencer reklamuje jednego z kebabów słowami: "kebab w pieczywie okrągłym jak głowa Mbappe". Piłkarz najwyraźniej nie zrozumiał żartu i zażądał, aby jego nazwisko zniknęło z menu. Prawnicy sportowca wystosowali specjalne pismo do właściciela kebaba. Francuz jest oburzony postawą Mbappe. Na Instagramie wypowiedział się, co sądzi na ten temat.

Internauci widzą podobieństwo

Wielu internautów stanęło po stronie influencera. Niektórzy użytkownicy portalu X żartują: "to nawet nie jest jakoś bardzo obraźliwe dla niego", "haha, tak się mu przyglądam i w punkt", "Kebappe", "niech zmieni na Mekambe", "niech przestanie mieć głowę okrągłą jak to pieczywo i problem się rozwiąże". Inni poparli sportowca: "Gość nie pozwala po prostu na zbijanie kasy na swoim nazwisku w momenci, kiedy ktoś go obraża, a niektórzy wielce zdziwieni, że słusznie Mbappe chce zrobić porządek z cwaniaczkiem", "Według mnie dobrze się zachował. Nie chce, aby jego wizerunek wykorzystywano w takich akcjach i nie pozywa o odszkodowanie tylko o usunięcie nazwiska z menu".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0