Daniel Magical zniknie z TikToka przez Maję Staśko?

Maja Staśko chce zbanować Magicala. Co zrobiła aktywistka?

Źródło zdjęć: © Daniel Magical, Maja Staśko, TikTok, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,30.06.2023 16:15

To może być koniec uniwersum Daniela Magicala. Maja Staśko postanowiła dołączyć do Zbigniewa Ziobry i czynnie walczy z patostreamerami. Aktywistce uda się zbanować Magicala?

Świat i dramy związane z Danielem Magicalem i Nikitą powoli gasną. Gdybyście jednak chcieli być na bieżąco, to ostatnio Amadeusz Ferrari rozpowszechnił plotkę dotyczącą tego, że była dziewczyna patostreamera jest w ciąży z influencerem Truemanem.

Choć na szczęście większość z nas powoli zapomina o tych wszystkich metamorfozach, a Daniel Magical coraz rzadziej pojawia się w trendach, to nie koniec konsekwencji, z którymi będzie musiał się zmierzyć. Z jego szkodliwym działaniem postanowiła walczyć Maja Staśko. Co zrobiła aktywistka?

Maja Staśko chce zbanować Daniela Magicala

Maja Staśko na początku czerwca poinformowała, że po jej tekście o patostreamerach zgłosiło się do niej biuro prasowe TikToka. Aktywistka miała z nimi rozmawiać na temat patologicznych streamów.

Wcześniej w maju, Staśko zaznaczała, że jej tekst nie dotyczy tylko Daniela Magicala, ale opisuje szersze zjawisko. Niemniej przez to, że publikacja nałożyła się na nagły wzrost popularności patoinfluencera, który był związany z ucieczką Nikity, wszyscy mówili tylko o nim.

29 czerwca Maja poinformowała na Twitterze, że spotkanie z TikTokiem się odbyło. Aktywistka rozmawiała z przedstawicielami aplikacji o bezpieczeństwie na platformie. Użytkownicy byli oczywiście ciekawi, czy jakoś wpłynie to na obecność Magicala w social mediach.

trwa ładowanie posta...

Daniel Magical zniknie z TikToka przez Maję Staśko?

Jeden z internautów zapytał, czy po rozmowie Staśko z przedstawicielami platformy Daniel Magical zniknie z TikToka. Aktywistka jednak nie odpowiedziała jednoznacznie, zostawiając nas jedynie z emotką, która sugeruje, że możemy spodziewać się wszystkiego.

Użytkownicy byli również ciekawi, czy coś w ogóle z tych rozmów Mai z TikTokiem wyniknie. Staśko odparła, że niedługo dostaniemy odpowiedzi, a ona na spotkaniu głównie wskazywała na problematyczne obszary. W związku z tym wysłaliśmy zapytanie do przedstawicieli platformy, czy jakieś działania w obszarze patostreamerów zostaną na niej podjęte. Nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi.

Nie zmienia to jednak faktu, że obecność patostreamerów na naszym rynku może powoli dobiegać końca. To nie tylko dzięki takim słusznym reakcjom i działaniom jak to, którego podjęła się Staśko. Przypomnijmy, że z patostreamerami walczy też Zbigniew Ziobro. Trwają prace nad projektem zmian w Kodeksie karnym. Gdy wejdą w życie, twórcom, którzy nagrywają takie szkodliwe materiały, będzie groziło do 10 lat więzienia.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Polskanr1,zgłoś
Ciągle niezadowolona oj któryś z facetów nie stanął na wysokości zadania
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się