Nowa dziewczyna u Daniela Magicala

Daniel Magical ma nową dziewczynę? Nauczycielka pojawiła się na streamie

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,06.06.2023 18:40

Naczelny patostreamer polskiego internetu nie próżnuje. Po ucieczce jego byłej partnerki Nikoli pod skrzydła Amadeusza Ferrariego ogłosił casting na nową dziewczynę. Szybko poszło, bo na streamach Daniela Magicala można zobaczyć koleją niewiastę, która ponoć jest nauczycielką angielskiego.

Nikola uciekła od Daniela Magicala i już raczej do niego nie wróci. Internetowi śledczy namierzyli ją podczas spaceru za rękę z Adrianem Ciosem, który przez Amadiego został nazwany potencjalną sympatią Nikity i jej jedyną zaufaną osobą.

Magical twierdzi, że Cios, z którym niegdyś byli blisko, odbił mu dziewczynę. Adrian co prawda zaprzecza, ale wiele wskazuje na to, że między nim a Nikitą rzeczywiście zrodziło się coś więcej niż przyjaźń. Ten cios w serce Magicala zamierza wyjaśnić jego młodszy brat Łukasz. Zmierzy się on z Adrianem podczas gali Prime MMA 5.

Tymczasem Daniel Magical podczas trwającej dramy ogłosił casting na nową dziewczynę. Wśród wymagań postawił pytania o spożywanie alkoholu, palenie papierosów, a także pokazywanie twarzy na transmisjach online. Okazuje się, że całkiem szybko poszło.

Nowa dziewczyna u Daniela Magicala

Na ostatnich live’ach Magicala mogliśmy poznać niejaką Wanesę. Już podczas pierwszego streama skorzystała z okazji, by się wypromować i pokazała swój profil na Instagramie. Co ciekawe szybko zmieniła jego ustawienia na prywatne.

trwa ładowanie posta...

Dziewczyna ponoć jest nauczycielką angielskiego i na nagraniach często posługuje się tym językiem. Wanesa na pierwszy rzut oka wygląda dojrzalej od Nikoli, jednak jej zachowanie na transmisjach pozostaje równie infantylne.

trwa ładowanie posta...

Nie wygląda też na typową patuskę, a przypuszczenia, że jest nauczycielką angielskiego, dość mocno kontrastują z formatem tworzonym przez Magicala. No cóż, może fejm zdobyty na streamowaniu zabawy z Danielem opłaci się bardziej niż nauczanie.

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 9