Check out english version
Roksana Węgiel
Hejt na Roksanę Węgiel. Powiedziała, że (na razie) nie idzie na studia
Maja Staśko uderza w narzeczonego Roxie Węgiel

Maja Staśko niczym drogówka. Uderza w narzeczonego Roxie Węgiel

Źródło zdjęć: © East News, Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,29.05.2023 19:22

Kilka miesięcy temu Roxie Węgiel powiedziała "TAK" swojemu narzeczonemu. Gołąbki robią obecnie porządki w mieszkaniu, które będzie ich gniazdkiem, co wiąże się z licznymi podróżami samochodem. Relacja z jednej z nich zwróciła uwagę Mai Staśko.

Jednoczesne prowadzenie auta i transmisji online nie należy do najbezpieczniejszych czynności, o czym w lutym 2023 r. przekonała się streamerka Sidneuke. Podczas jazdy samochodem popatrzyła w ekran smartfonu i potrąciła psa, za co internet zaczął wieszać na niej psy.

Maja Staśko uderza w narzeczonego Roxie Węgiel

Kevin Mglej co prawda nikogo nie potrącił, ale podczas jazdy samochodem ze swoją narzeczoną nie patrzył na drogę i wspólnie z Roxie Węgiel nagrywał tiktoki. Jako pierwsza na nagranie uwagę zwróciła badaczka motoryzacyjna Anna Stróż (nazwisko zobowiązuje). W Social mediach opublikowała ich wspólny filmik z następującym podpisem:

"Narzeczony Roxie Węgiel Kevin Mglej mógłby na przykład patrzeć na drogę, jak prowadzi samochód, a nie nagrywać razem z nią głupie filmiki, do tego przy niemałej prędkości. Dżizzz, co to jest za plaga z tymi storiskami…" - napisała Stróż, oznaczając przy okazji Maję Staśko.

Maja Staśko podała dalej relację uderzającą w narzeczonego Roxie Węgiel
Maja Staśko podała dalej relację uderzającą w narzeczonego Roxie Węgiel (Instagram)

Jak na aktywistkę przystało, Staśko podała dalej jej relację, najpewniej potwierdzając, że jej zdaniem takie wyczyny na drodze nie należą do najrozsądniejszych. Całe szczęście nie doszło do żadnego zdarzenia. Przyszłej młodej parze możemy tylko życzyć dużo rozsądku i bezpieczeństwa na nowej drodze życia.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Burza o zaręczyny Roksany Węgiel. Poznała narzeczonego, gdy miała 14 lat?