Spływ na lalkach erotycznych odwołany? Władze Rosji krytykują

Lalki erotyczne znów czekały na Rosjan. Padł smutny komunikat

Źródło zdjęć: © Wikipedia
Oliwia Ruta,
14.06.2024 13:30

W Rosji od przeszło 20 lat praktykuje się dość niecodzienną tradycję. Co roku w czerwcu organizowany tam jest Bubble Baba Challenge. Uczestnicy zabawy biorą ze sobą dmuchaną lalkę erotyczną i ścigają się wraz z nią w rzece. Spływ w tym roku nie dojdzie do skutku. Władze Rosji mówią stanowcze "nie".

Bubble Baba Challenge to coroczna impreza organizowana w rosyjskiej rzece Vuoksi. Podczas spływu uczestnicy ścigają się wspomagając się lalkami erotycznymi, które utrzymują ich na powierzchni wody. Pierwsza edycja zawodów odbyła się już w 2003 r. W 2011 r. w wyścigu wzięło udział aż 800 osób. Uczestnicy obu płci mogą brać udział w zawodach, ale muszą mieć ukończone 16 lat oraz przejść obowiązkowy test na obecność alkoholu.

Bubble Baba Challenge odwołany?

Niestety nie w każdym roku władze Rosji pozwalały na organizację zawodów. W 2012 r. zakazały spływu ze względu na prowadzone prace z uwagi na "niebezpiecznie wysoki poziom wody". Ich celem była naprawa dróg i mostów kolejowych w dole rzeki. Organizatorzy nietypowego spływu kwestionowali decyzję władz. Twierdzili, że zakaz wprowadzono jedynie z powodu ogólnokrajowego tłumienia zgromadzeń masowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Bubble Baba Challenge - 2023

Władze Rosji krytycznie nastawione do zawodów?

Podobna sytuacja ma miejsce w tym roku. Władze Rosji są krytycznie nastawione do organizacji zawodów. Pomysłodawca imprezy Dmitrij Buławinow zdradził, że wczesną wiosną złożył wniosek o przeprowadzenie zawodów, jednak odpowiedź delegatury MSW w rejonie priozerskim w obwodzie leningradzkim była negatywna.

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Najwidoczniej władze kraju nie popierają niecodziennej aktywności. W piśmie czytamy: "organizowanie takiego wydarzenia spotyka się z dużym negatywnym odzewem społecznym, w związku z czym MSW zdecydowanie zaleca jego nieorganizowanie". Inicjator zawodów w komentarzu dla lokalnego portalu wyznaje: "Choć zdecydowana rekomendacja nie oznacza całkowitego zakazu, organizowanie zawodów przy takim podejściu władz byłoby co najmniej niepoważne".

Źródło: RMF 24

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2