x

Jak pójść na mecz Euro 2024 za darmo? Kibic zdradził patent

Źródło zdjęć: © X
Oliwia Ruta,
17.06.2024 10:45

Euro 2024 ruszyło pełną parą. W miniony weekend miliony kibiców dopingowały swoich faworytów. 15 czerwca odbył się emocjonujący mecz reprezentacji Hiszpanii z Chorwacją. Jeden z widzów znalazł interesujący sposób, aby obejrzeć starcie za darmo. Pomysłem pochwalił się w internecie.

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn, potocznie zwane Euro, to cykliczne rozgrywki sportowe organizowane przez Unię Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA). W turnieju mogą wziąć udział tylko i wyłącznie reprezentacje państw znajdujących się na Starym Kontynencie. Wydarzenie odbywa się raz na cztery lata i wzbudza ogromne zainteresowanie fanów piłki nożnej. W tym roku gospodarzem mistrzostw są Niemcy.

Kto wygrał mecz Hiszpanii z Chorwacją?

15 czerwca odbył się mecz reprezentacji Hiszpanii z Chorwacją. Starcie zakończyło się wynikiem 3:0 na korzyść Hiszpanii. Zdecydowanie zdominowali słabszego przeciwnika i dali popis swoich umiejętności.

trwa ładowanie posta...

Niemiecki stadion pękał w szwach. Tysiące fanów chciały obejrzeć emocjonujące spotkanie. Na widowni pojawił się również przedsiębiorczy Chorwat. Mężczyzna znalazł patent, jak obejrzeć mecz za darmo. Jego sposób zdobywa viralowe zasięgi w internecie.

Chorwat poszedł na mecz Euro 2024 za darmo

W internecie zrobiło się głośno o chorwackim fanie piłki nożnej. Mężczyzna znalazł sposób, aby pójść na mecz Euro zupełnie za darmo. Po zakończeniu starcia reprezentacji Hiszpanii z piłkarzami z jego kraju postanowił wziąć się do pracy. Kibic przeszedł całe trybuny i pozbierał wielorazowe kubki zwrotne. Uzbierał ich aż 50. Kaucja za jeden wynosiła trzy euro, co oznacza, że udało mu się uzbierać równowartość zakupionego biletu.

trwa ładowanie posta...

Jego ruch miał również pozytywny wpływ na planetę. Wielorazowe opakowania są mniej inwazyjne niż plastikowe jednorazówki. Kibic - możliwe, że nieświadomie - zrobił coś dobrego dla ekosystemu. Mniejsze zużycie śmieci, w szczególności tworzyw sztucznych, to klucz do zatrzymania niebezpiecznej spirali, jaką jest globalne ocieplenie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0