Aktor p*rno zatrzymany w Rosji. Użyto go jako przynęty na gejów
Rosyjski twórca treści dla dorosłych o tematyce gejowskiej, znany pod pseudonimem USSRboy, zaginął podczas wakacji. Według doniesień został zatrzymany przez funkcjonariuszy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i zmuszony do działania jako przynęta w celu zwabienia innych gejów. Dodatkowo odmówiono mu dostępu do leków na HIV.
Matwiej Wołodin, bardziej znany z internetowych występów o charakterze homoseksualnym pod pseudonimem USSRboy, zniknął w dziwnych okolicznościach pod koniec maja, jak informuje kanał Guys PLUS project, Grupa Kryzysowa Siewiernyj Kawkaz SOS i portal Mediazona. 23 maja Wołodin wyjechał na wakacje, podczas których zamierzał również tworzyć nowe materiały.
Podobne
- Influencerki z Rosji pragnęły sławy. Popełniły straszny błąd
- Piłkarz skazany na 10 lat kolonii karnej. Został złapany na gorącym uczynku
- Europol w akcji. Funkcjonariusze przechwycili osiem ton kokainy
- Podpalili prawie trzy tony kokainy. Straty są ogromne
- Prezydentka Gruzji walczy z Rosją? Podjęła odważną decyzję
Następnego dnia pewien użytkownik portalu X poinformował, że Wołodin został zatrzymany przez policję w "gejowskim klubie" podczas spotkania o charakterze seksualnym z innymi gejami. Mężczyznom założono kajdanki, a Wołodin został aresztowany pod zarzutem posiadania narkotyków.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?
Rosyjskie służby wykorzystały aktora p*rno jako przynętę na gejów
Mundurowi zarekwirowali telefon Wołodina i przejęli jego konta w serwisach społecznościowych. Następnie wykorzystali je do zapraszania homoseksualnych mężczyzn na intymne spotkania, które nagrywali ukrytą kamerą. W pułapkę wpadło co najmniej pięciu mężczyzn.
Według informatora Wołodin został oskarżony o bycie dilerem narkotyków, który przekupił policjantów, aby uzyskać zwolnienie. Twierdził również, że Wołodin został pobity przez policję, co jest naganną praktyką powszechną w Rosji. USSRboy po tygodniu przymusowej współpracy wyszedł z aresztu tymczasowego, gdzie spędził 10 dni wyroku za "drobne chuligaństwo". Jego wolność nie trwała długo.
USSRboy ponownie wpadł w pułapkę policjanótw
Adwokatka Wołodina, Patimat Nuradinowa, przedstawiła zupełnie inną wersję wydarzeń. Według niej Wołodin sądził, że jedzie spotkać się z internetowymi znajomymi w Dagestanie. Zamiast tego na miejscu został zatrzymany i pobity przez policjantów, którzy skonfiskowali jego telefon i zmusili go do działania jako przynęta w celu wabienia gejów.
Działacz Władimir Czugrow potwierdził w rozmowie z Guys PLUS, że Wołodin został zwabiony w dane miejsce pod pretekstem spotkania seksualnego, ale zamiast znajomych, został zatrzymany przez funkcjonariuszy państwowych. Ujawnił również, że Wołodin faktycznie został zwolniony z aresztu, ale przed budynkiem czekali na niego mężczyźni w cywilnych ubraniach. Według Grupy Kryzysowej byli to funkcjonariusze Centrum ds. Walki z Ekstremizmem.
Rosjanin został siłą wepchnięty do samochodu i porwany przez dwóch tajnych policjantów, zanim zdążył porozmawiać z rodziną i adwokatką. Nuradinowa próbowała nagrać incydent, ale jeden z funkcjonariuszy wytrącił jej telefon z ręki. Obecnie miejsce pobytu Wołodina jest nieznane.
Aktorowi odmówiono dostępu do leków na HIV
Czugrow dodał, że bloger żyje z wirusem HIV w zaawansowanym stadium i pilnie potrzebuje swoich leków. "Niezależnie od zarzutów, każdy obywatel Rosji ma prawo do ochrony zdrowia" - powiedział Czugrow. "Bez dostępu do terapii osoby z HIV są śmiertelnie zagrożone, a narażanie ich na takie niebezpieczeństwo jest barbarzyństwem."
Portal Guys PLUS poinformował, że inni mężczyźni z listy kontaktów USSRboya otrzymywali wiadomości z pogróżkami od czasu, gdy telefon Wołodina został skonfiskowany. Za prześladowaniami Matwieja Wołodina i innych gejów ma stać m.in. dagestański bloger i aktywista społeczny Hadżimurad Szamiłowicz, który sam siebie nazywa obrońcą moralności.
Źródło: advocate.com/belsat.eu
W temacie LGBT+
- Mudormood ma żal do Friza i Wersow. "Irytuję się bardzo, kiedy widzę top of the top influencerów"
- Jonathan Bailey okrzyknięty "Najseksowniejszym Mężczyzną na Świecie"? To pierwszy gej, któremu się udało
- Gejowski klub "Pink Pony" zmienił nazwę. Lesbijki zarzucają mizoginię?
- Nie będzie ustawy o związkach partnerskich. "Spotkaliśmy się w połowie drogi"
Popularne
- "Kiedyś ludzie mieli mniej". Hymn boomerów podbija TikToka
- Karty kolekcjonerskie Julii Żugaj w Biedronce. Cena z kosmosu?
- Popek poleciał do Turcji zrobić zęby. Efekt jego metamorfozy jest niesamowity
- Gimper wygrał z Lil Masti w sądzie. Wyrok jest prawomocny
- Chodzisz po Krakowie, a tam śpiewa David Kushner. To nie żart
- Najwyższy jarmark świąteczny w UE otwiera się w Warszawie. Chwała na wysokości, chwała
- Najdroższa kawa na świecie. Za filiżankę zapłacisz cztery tysiące złotych (SZOK)
- Influencerki oszalały na punkcie zdjęć AI? Dlaczego nie jestem fanką śnieżnej "sesji" [OPINIA]
- FAZA Friza znowu "ugotowała". Youtuberzy żebrzą o jedzenie





