Janusz Korwin-Mikke porównał pedofilię do klepania psa po pupie

Janusz Korwin-Mikke wyszedł z szafy. Porównuje pedofilię i zoofilię

Źródło zdjęć: © Twitter: JkmMikke / Twitter: JkmMikke
Weronika Paliczka,
26.10.2023 10:00

Janusz Korwin-Mikke ewidentnie nie lubi ciszy wokół siebie. Aby podgrzać atmosferę, polityk udzielił kilku wywiadów, podczas których kolejny raz poruszył temat pedofilii. Jest źle.

Janusz Korwin-Mikke nudził się podczas chwilowego wykluczenia z życia medialnego. Wraz z zakończeniem kampanii wyborczej do parlamentu działacz Konfederacji powrócił do udzielania wywiadów. Rajd po mediach miał ocieplić wizerunek polityka, jednak wyszło jak zwykle.

Zachowania pedofilskie? Nie u Janusza Korwina-Mikkego

W programie "Wieczorny Express" u Huberta Biskupskiego Janusz Korwin-Mikke kolejny raz poruszył temat hipotetycznego klepania jedenastolatki po pupie. Jego zdaniem akt ten nie ma nic wspólnego z seksualnością, a każdy, kto tak myśli, jest chory. Polityk Konfederacji próbował wyjaśnić swoją logikę, przytaczając przykład: "Czy jeśli poklepie pan psa po tyłku to jest pan zoofilem?". Zdaniem Korwina-Mikkego klepanie jedenastolatki po pupie nie ma cienia seksualnego.

trwa ładowanie posta...

"Wy jesteście chorzy"

Hubert Biskupski próbował wytłumaczyć Januszowi Korwinowi-Mikkemu, że dotykanie dziewczynek po pośladkach przez dorosłego mężczyznę jest aktem pedofilskim. Słowa te ewidentnie nie spodobały się politykowi, który stwierdził, że całe młode pokolenie jest chore. Zdaniem Korwina-Mikkego "zlikwidowano parowozy na rzecz elektrowozów, bo się tłoki w cylindrze kojarzyły seksualnie."

Janusz Korwin-Mikke zakłada nową partię polityczną?

To jednak nie koniec rewelacji z ust Janusza Korwina-Mikkego. Polityk pojawił się także w programie Moniki Jaruzelskiej, w którym zapowiedział założenie nowej partii, jeśli na radzie krajowej Nowej Nadziei nie dojdą do porozumienia. Zdaniem działacza wraz z nim odejdzie "kupa ludzi".

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

W tym samym programie Korwin-Mikke poruszył temat Sławomira Mentzena i Przemysława Wiplera. Jego zdaniem Wipler walczy z nim, ale planuje także zniszczyć Mentzena, którego nazywa "łatwym do sterowania aspergikiem". Tym samym Janusz Korwin-Mikke udowodnił, że neuroróżnorodność w jego słowniku jest powodem do kpin i argumentem przeciwko danej osobie. Jednocześnie doprowadził do pojawienia się w mediach kwestii, która nigdy nie powinna się w nich znaleźć. To od Sławomira Mentzena powinno zależeć kiedy i czy w ogóle poinformuje o byciu w spektrum autyzmu. O ile taka informacja jest w ogóle prawdziwa. Korwin-Mikke nie jest najlepszym źródłem informacji.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 27
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 111
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 22
  • emoji kupka - liczba głosów: 76
To że Wipler jest sprytniejszy od Memcena i go wykorzysta przy pierwszej okazji, to żadne odkrycie.
Odpowiedz
4Zgadzam się1Nie zgadzam się
Asia,zgłoś
Nastolatka to 15 latka a 11 letnia dziewczynka to jest dzieckiem i potrzebuje troski i przytulania od bliskich osób..teraz strach wlasne dzieci przytulać bo zaraz pedofilem nazwą ja jestem starsza i też potrzebuje przytulen i czułych gestów nawet klepniecie nie jest czymś złym..teraz to już paranoje sa tworzone na ten temat .
Odpowiedz
10Zgadzam się16Nie zgadzam się
Przesada,zgłoś
Odbiór poklepania po pośladkach, to może być kwestia wieku, bo co innego poklepać typowo bez żadnych skojarzeń bawiącą się z tobą 5 latkę, a co innego już młodą nastolatkę, bo w tym drugim przypadku teksty że nie ma to nic wspólnego z seksualnością są mało przekonujące.
Odpowiedz
12Zgadzam się5Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 118
Komentarze (118)
Powrót