Janusz Korwin-Mikke uważa, że wysoka umieralność dzieci to "selekcja naturalna"

Janusz Korwin-Mikke: "minimalna śmiertelność niemowląt to objaw katastrofy"

Źródło zdjęć: © canva, wikipedia
Maja Kozłowska,
24.05.2023 11:45

Janusz Korwin-Mikke na Twitterze uczy o selekcji naturalnej. Tęskni mu się za czasami, gdy ludzie mieli po 14 dzieci, ale tylko dwójka z nich dożywała dorosłości.

Janusz Korwin-Mikke produkuje tweety, które śmiało mogłyby walczyć w peletonie o tytuł największej naukowej bzdury. Zaskakujące jest, jak polityk wprawnie podjudza internautów, wykorzystując słowa-klucze, które działają na nich jak płachta na byka.

Bo to trzeba przyznać: Janusz Korwin-Mikke, Stany Zjednoczone, Chinydziura w ziemi to mieszanka wybuchowa. Do tego zdrowe jedzenie wzięte w cudzysłów, drwinie z higieny i stwierdzenie, że "minimalna śmiertelność niemowląt to objaw nadciągającej katastrofy". Były prezes Nowej Nadziei nie waży słów, za to chętnie wchodzi w dyskusję ze swoimi oponentami. I broni swojego zdania absurdalnymi argumentami.

trwa ładowanie posta...

Janusz Korwin-Mikke - niespodzianka! Konfederata powołuje się na Darwina

Polityk dodał, że dużo korzystniejsze dla społeczeństwa jest, kiedy rodzi się więcej dzieci, ale część z nich umiera. Nazywa to "selekcją naturalną" i powołuje się na Darwina.

trwa ładowanie posta...

Kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie - twitterowicze odpowiedzieli Korwinowi w ten sam sposób, w jaki on skonstruował swoją wypowiedź.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Podsumowując: Janusz Korwin-Mikke krytykuje aborcję, uważa wysoką śmiertelność niemowląt za selekcję naturalną i bardzo pożądaną. Przypominamy, że jednocześnie toczy się wobec niego postępowanie prokuratorskie w sprawie nawoływania do mordowania osób o lewicowych poglądach.

Ciąg dalszy - prawdopodobnie nastąpi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 108
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Kara Mustafy,zgłoś
Szkoda że nie pomyślał o swojej nędznej osobie...bo tyłu dobrych ludzi umiera a takie karaczany przeżywają najdłużej...
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
wolf57,zgłoś
o co wam ludzie chodzi? Jak to przemyślicie na spokojnie to nic strasznego gość nie powiedział! Tak po prostu jest! Kiedyś słabsze jednostki nie dożywały dojrzałego wieku i nie mogły się rozmnażać. Słabe geny po prostu zanikały. Teraz robimy operacje, leczymy już w łonie matki!!!
Odpowiedz
8Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (2)
Janusz zegar tyka !
Odpowiedz
1Zgadzam się5Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 10