Przemysław Czarnek uderza w Agnieszkę Holland

Ile osób można obrazić w jednym wpisie? Przemysław Czarnek idzie na rekord

Źródło zdjęć: © Twitter: CzarnekP / Twitter: CzarnekP, canva
Weronika Paliczka,
22.09.2023 11:45

Umiejętność skrótowego wyrażania własnych opinii jest wyjątkowo istotna dla użytkowników mediów społecznościowych. Mistrzem X jest Przemysław Czarnek, który w jednym wpisie obraził od trzech do kilkudziesięciu osób.

Trwa kampania wyborcza, co oznacza, że politycy nie rozłączają się ze swoimi telefonami. Instagram, Facebook, TikTok, X (Twitter) - na wszystkich kontach muszą być aktualizacje działań i komentarze działań opozycji. Jeśli okazuje się, że przy okazji w kinach pojawia się kontrowersyjny film, palce mają zakwasy od pisania komentarzy.

Co jeśli film nie wpisuje się w profil partii? Należy zdyskredytować reżyserów, producentów, aktorów i wszystkich, którzy wsparli produkcję. Taki przepis na sukces stosują politycy PiS, na czele z premierem Mateuszem Morawieckim czy ministrem edukacji i nauki Przemysławem Czarnkiem.

Po co obrazić mniej osób, skoro można więcej

W swoim najnowszym wpisie na X (Twitter) Przemysław Czarnek napisał: "Ten antypolski paszkwil jest finansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa Trzaskowskiego i instytucje podlegle Marszałkowi A. Struzikowi z PSL? Czy kogoś to dziwi?"

Minister edukacji i nauki tym samym ocenił film, którego nie miał szansy zobaczyć, ponieważ nie pojawił się na premierze, a także obraził Agnieszkę Holland, wszystkich aktorów, osoby pracujące na planie, producentów, scenarzystów. Jednym słowem wszystkich, którzy byli zaangażowani w stworzenie filmu.

Oberwało się także Rafałowi Trzaskowskiemu oraz Adamowi Struzikowi, ponieważ czujne oko Przemysława Czarnka dostrzegło na ściance, na której pozowała Agnieszka Holland, herb stolicy. Podsumowując: tweet zawierający 23 słowa obraził od kilku, do nawet kilkudziesięciu osób.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 24
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 61
  • emoji kupka - liczba głosów: 200
no cóz,zgłoś
nic nie potrafi prócz obrażania i wciskania ludziom JPII - więc nie widzę sensu czytania i komentowania jego " myśli" na wymienionych portalach mam go zablokowanegoi ZYCIE JEST PROSTE I PIEKNE a on ze swoimi poglądami to do klasztoru i to o ostrej regule- słuby milczenia i pustelnia
Odpowiedz
15Zgadzam się4Nie zgadzam się
Jarek,zgłoś
Dziękuję temu panu pełnemu nienawiści i TVP info za reklamę filmy (kina pękają w szwach)
Odpowiedz
17Zgadzam się3Nie zgadzam się
straszne,zgłoś
Dno intelektualne a nie profesor WSTYD!!!
Odpowiedz
15Zgadzam się2Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 84