Nowa gwiazda na TikToku. Nie uwierzysz, ile ma lat

Nowa gwiazda na TikToku. Nie uwierzysz, ile ma lat

Źródło zdjęć: © vibez / canva
Weronika Plucińska,
07.06.2023 14:45

TikTok staje się coraz bardziej popularną aplikacją. Już nie tylko młodzi ludzie dodają tam filmy. Do grona użytkowników dołączają coraz starsze osoby. Jedną z nich jest pewien stulatek z USA, który został prawdziwą gwiazdą TikToka.

Jake Larson działa w internecie jako Papa Jake. Jest on stuletnim weteranem amerykańskiej armii. Na TikToku publikuje nagrania, w których opowiada historie z II wojny światowej. Do rozpoczęcia przygody na chińskiej platformie społecznościowej mężczyznę namówiła wnuczka.

Gazeta "New York Post" opisała historię Jake'a. Przypomniała, że mężczyzna zaciągnął się do armii w 1938 r. Miał wtedy 15 lat, dlatego był zmuszony skłamać na temat wieku.

100-latek robi furorę na TikToku

Mężczyznę na TikToku obserwuje ponad 600 tys. ludzi, a filmy zebrały ponad siedem mln polubień. Pod koniec maja 2023 r. Papa Jake mógł przekonać się o popularności, jaką zdobył podczas wizyty w Normandii (Francja). Na miejscu Jake spotkał wielu fanów.

Stulatek odwiedził region nad kanałem La Manche (Francja). Chciał zobaczyć miejsce, gdzie 6 czerwca 1944 r. rozpoczęła się operacja "Overlord". Była to aliancka operacja wojskowa. Rozpoczęła się udaną inwazją na okupowaną przez Niemców Francję. Atak stanowił początek działań wojennych na froncie zachodnim.

Podczas wizyty w Normandii stulatek praktycznie cały czas był otoczony grupą młodych fanów. Chętnie robił sobie z nimi zdjęcia oraz rozdawał autografy.

- Jestem tylko chłopcem ze wsi, a teraz zostałem gwiazdą na TikToku. Jestem legendą. Nie planowałem tego, tak się po prostu stało - powiedział Papa Jake w rozmowie z Associated Press.

trwa ładowanie posta...

źródło: polsatnews.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0