Polak zauważył śmiertelną pułapkę w basenie

Polak na tropie wakacyjnej pułapki. "Wszyscy usmażeni na śmierć"

Źródło zdjęć: © Canva / Canva
Weronika Paliczka,
25.06.2024 11:45

Tiktoker Rozmiar wybrał się na wakacje do Albanii. Influencer podczas pobytu w aquaparku odkrył przerażającą pułapkę. Zdaniem mężczyzny jeden, niewielki błąd może doprowadzić do brutalnej śmierci wielu osób.

Sezon urlopowy to dobra okazja do zapoznania się z kulturą innych narodów. Cuda architektoniczne, muzea, galerie sztuki to tylko niewielki wycinek tego, czego można dowiedzieć się o odwiedzanym narodzie. Najwięcej powie o nich bezpośrednie spotkanie czy obserwacja życia w zwykłym mieście. Fani porażek budowlanych i pytań "panie, kto to panu tak zepsuł?" mogą poczuć się lepiej, gdy zobaczą, że nie tylko ich prywatny budowlaniec Pan Mirek zostawił dom po remoncie w gorszym stanie, niż go zastał.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uciekł z nieistniejącego kraju. Teraz jest fanem Polski! "Rosja to inny świat" [Roman FanPolszy]

Albańczycy chcą zamordować turystów?

Na wakacje do Albanii wybrał się influencer Rozmiar, znany z tworzenia kanału "Remo i Rozmiar" na TikToku i YouTube. Mężczyzna odwiedził aquapark, jednak wizyta w nim nie wiązała się z relaksem, opalaniem, zjeżdżaniem z wodnych zjeżdżalni czy pływaniem w basenach.

Uwagę Rozmiara przykuła altanka ustawiona na wodzie, do której prowadziło niewielkie molo. To jednak nie budynek był problemem. W niewielkim drewnianym pomieszczeniu sprzęt rozkładali DJe, prawdopodobnie żeby uatrakcyjnić gościom pobyt w kompleksie. Muzyka jest też niezbędna do wodnego aerobiku czy innych zajęć z animatorami. Okazało się jednak, że do zasilania urządzeń potrzebny jest prąd, który został doprowadzony kablem umieszczonym pod powierzchnią wody.

"Wszyscy usmażeni na śmierć"

Rozmiar podkreśla, że umieszczenie przewodu pod wodą jest skrajnie niebezpieczne. Jego zdaniem kabel przewodzi prąd o napięciu 32 amperów. Influencer podkreśla, że wystarczy jedno przepięcie, aby wszystkie osoby będące w basenie zostały "usmażone na śmierć". W komentarzach zapytano, dlaczego Rozmiar nie zgłosił problemu. Influencer odpisał: "Zgłosiłem to i zostałem wyrzucony z basenu". Inni natomiast twierdzą, że kabel posiada odpowiednie zabezpieczenie, dzięki czemu nawet w przypadku przepięcia nikomu nie stałaby się krzywda. Pytanie, kto chciałby ryzykować śmiercią w basenie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0