Oskar Szafarowicz ekscytuje się nowym programem Czarnka

Szafarowicz ekscytuje się nowym programem Czarnka. Edukacyjny cud

Źródło zdjęć: © Twitter: Szafarowicz2001, canva / Twitter: Szafarowicz2001, canva
Weronika Paliczka,
01.09.2023 12:30

Czym byłby dzień bez wpisu Oskara Szafarowicza? Ta wiedza prawdopodobnie nigdy nie zostanie poznana, ponieważ działacz młodzieżówki PiS jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Tym razem powodem jego aktywności jest nowy program stworzony przez Przemysława Czarnka.

Oskar Szafarowicz nie daje o sobie zapomnieć. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, musi utrzymać wysokie statystyki aktywności w mediach społecznościowych. Tym razem zwolennik Prawa i Sprawiedliwości postanowił zabrać głos w sprawie programu "Szkoła przyszłości".

trwa ładowanie posta...

Polskie szkoły mlekiem i miodem płynące?

Zgodnie z materiałem udostępnionym przez Oskara Szafarowicza, dzięki Przemysławowi Czarnkowi polskie szkoły stają się rajem na ziemi. Okulary VR, mobilne Laboratoria Przyszłości, nowe hale sportowe, 24 małe Centra Nauki SOWA, podwyżki dla nauczycieli, więcej psychologów i pedagogów... Brzmi jak szkolnictwo idealne.

trwa ładowanie posta...

Realia odbiegają od marzeń Oskara Szafarowicza

Po analizie programu "Szkoła przyszłości" zastanawiać powinno, dlaczego nauczyciele dalej protestują, skoro jest im tak dobrze? Wciąż słychać głosy prowadzących zajęć, którzy łączą dwa lub więcej etatów, żeby godnie żyć. Związek Nauczycielstwa Polskiego podaje aż 11 powodów, dla których nauczyciele protestują. Są to m.in. niskie pensje, pogarszające się warunki pracy, braki w kadrach, słaby poziom edukacji, złe reformy szkolnictwa.

Gdzie są ci psycholodzy, gdy coraz więcej dzieci i nastolatków ma problemy psychiczne? Wygląda na to, że "Szkoła przyszłości" inwestuje w okulary VR, zapominając o tym, co naprawdę powinno liczyć się w edukacji - otwartości, bezpieczeństwie, ciekawości świata.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 81
  • emoji kupka - liczba głosów: 35
LWOWIAK 85.,zgłoś
To dowód niezbity na poziom umysłowy tego dzieciaka. Widać, że jego rodzice też nie mieli za dużo "oleju" w głowie! Ale ja nie winię ich tylko cały system "OŚWIATY" od 1945 roku! Ja miałem to szczęście ze urodziłem się przed II wojną, a po wojnie uczyli mnie pedagodzy-nauczyciele, którzy wykształcenie pobierali też przed tą wojną i wiedzieli jak przeprowadzić nowe pokolenia przez te meandry oświaty. Następne pokolenia już tej szansy nie mieli, bo nowa władza położyła oświatę "na obie łopatki"!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Elektron,zgłoś
Szkoda synku twojego zapału i energii. Pomyliłeś kierunki. Zachowujesz się jak aktywny ministrant pana ministra. Czas przejrzeć na oczy.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Gamover,zgłoś
Czym się różni muzyk od muzykanta, ano tym samym , co  minister od ministranta.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 32