Jann na koncercie został pocałowany przez swoją fankę

Fanka pocałowała Janna na koncercie. Lepiej tak nie róbcie

Źródło zdjęć: © vibez.pl / materiały prasowe fot. Ola Bodnaruś
Maja Kozłowska,
19.04.2023 14:00

Jann znakomicie wykorzystuje rozgłos, który zyskał po preselekcjach do Eurowizji. Wyprzedał prawie trasę "Gladiator Tour", ale sława też ma swoją cenę.

Jann debiutował w 2020 r. singlem "Do You Wanna Come Over". W marcu zeszłego roku ukazała się jego pierwsza epka "Power" - dla mnie jedno z topowych (a na pewno najciekawszych) polskich wydawnictw 2022 r. Młody artysta jednak dopiero się rozkręcał: największy rozgłos przyniósł mu utwór "Gladiator", z którym zgłosił się do krajowych preselekcji do konkursu Eurowizji.

Ostatecznie w stawce zajął drugie miejsce, a reprezentowanie Polski przypadło w udziale Blance z piosenką "Solo". Nic straconego - Jannowi telewizyjny szum wyszedł na dobre. Obecnie artysta jest w trakcie trasy "Gladiator Tour". Podczas tournée zagra sześć koncertów w pięciu największych miastach. Większość z nich wyprzedała się w ciągu kilku godzin.

Ratunku, Janniary oszalały

Wczoraj, 18 kwietnia Jann grał koncert w Poznaniu. Byłam, widziałam, dobrze się bawiłam. Strategiczne miejsce bliżej końca sali umożliwiło mi przeżywanie występu bez nadmiernego ciśnienia. Performance do mnie docierał, krzyki i piski spod sceny już niekoniecznie.

A jak się okazuje, było grubo. Teksty w stylu "usiądź mi na mordzie" raczej nie należą do "komplementów", jakie chce się usłyszeć od fanów na koncercie.

I nie, nie da się tego wytłumaczyć w stylu Amadeusza Ferrari. "To są emocje, ja jestem trochę pier*olnięty" nie zadziała jak przeprosiny.

trwa ładowanie posta...

Proszę, nie całujcie artystów na koncertach

Jedna z fanek tuż po koncercie napisała na Twitterze, że pocałowała Janna. Wpis oczywiście został już usunięty, ale przysięgam - wątek nie zawierał tylko negatywnych komentarzy. Wbrew pozorom znalazły się osoby, które dosłownie gratulowały dziewczynie pocałunku.

Janniary w natarciu
Janniary w natarciu (vibez.pl , Licencjodawca)

Gdyby odwrócić sytuację i to fan pocałowałby swoją idolkę na scenie, od początku nakręciłaby się wokół tego niezła afera. Jeszcze z innej strony - Matty Healy lider zespołu 1975 ma takie akcje na koncie. I guess what, jego zachowanie nie spotyka się z poklaskiem, nawet w internecie.

Cmoknięcie czy "polecenie w ślinę", tak naprawdę nie ma większej różnicy. Naruszanie przestrzeni osobistej po prostu nie jest okej. Bez wyraźnej zgody najrozsądniej tego po prostu nie robić.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 56
  • emoji ogień - liczba głosów: 23
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 301
  • emoji smutek - liczba głosów: 29
  • emoji złość - liczba głosów: 57
  • emoji kupka - liczba głosów: 1135
Julkaaa233,zgłoś
Ja,rozumiem że,ludzie szaleją za muzyką Jana ale,proszę czasem,pomyśleć czasem zanim,coś się zrobi,bo naprawdę on nie potrzebuje skandali tak,jak to,mówi jego,piosenka z EPki Emperor 's New clothes i lepiej,niech tak zostanie bo,to raczej nie pomoże a jedynie zaszkodzi także,szanujmy prawdziwych artystów i nie,psujmy im,wizerunku a będzie,dobrze dla wszystkich i też,mała prośba,by nie rzucać rzeczami na scenę,bo jakby,się coś stało,to by nie było,by fajnie także wszystko,dla ludzi ale są pewne granice,które trzeba zachować dla,dobra wszystkich ⛓🖤⛓
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Mags,zgłoś
Ludzie, ona to nie pocałowała!!! Autorowie artykułu radzę się zastanowić co robi, bo wszczyna nagonkę na dziewczynę, która nie zrobiła nic złego.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Lotos,zgłoś
Te fanki to mają jakąś obsesje na jego punkcie. Jak czytam co wypisują na twitterze to aż za głowe się łapie że można takie głupoty wypisywać.
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 31