Orange Warsaw Festival ogłasza pierwszego headlinera
Orange Warsaw Festival ogłosił właśnie pierwszego headlinera. Kto zagra w czerwcu na warszawskim Służewcu?
Orange Warsaw Festival 2023 odbędzie się na warszawskim Służewcu w dniach 2-3 czerwca. Do imprezy nie pozostało zbyt wiele czasu, więc Alter Art musi nadgonić ogłoszeniami. Fani wciąż czekają na jednego headlinera.
Podobne
- Orange Warsaw Festival ogłasza: brakuje jeszcze (co najmniej) jednej supergwiazdy
- Orange Warsaw Festival 2024 - wiemy, kto wystąpi na imprezie
- FEST Festival ogłasza artystów. Polskich. Znowu
- Światowe gwiazdy zaprosiły na scenę polskich artystów. Orange Warsaw Festival, odcinek crossoverowy
- Orange Warsaw Festival 2025. "Chappell Roan napisała mi DM: przygotuj się na warszawski tłum"
Skład na 2 czerwca w tym momencie prezentuje się ciekawie, choć nie nadzwyczajnie. Tego dnia na OWF wystąpią Sam Smith, twórca głośnego hitu "Unholy" z Kim Petras, The Kid LAROI, znany z przeboju STAY z Justinem Bieberem i Ellie Goulding, która ostatnio powróciła za sprawą albumu "Higher Than Heaven".
Do tej pory znano tylko jednego wykonawcę zaplanowanego na 3 czerwca. Drugiego dnia gwiazdą sceny ogłoszono brytyjski zespół The 1975. Podczas ostatniej trasy Matty Healy z bandem odwołali koncerty, które zaplanowali w warszawskiej Stodole. Na szczęście (lub nieszczęście) dla fanów, powrócą do Polski w odsłonie festiwalowej.
Martin Garrix headlinerem Orange Warsaw Festival 2023
OWF właśnie ogłosił pierwszego headlinera imprezy, który zagra na Main Stage'u już 3 czerwca. Do line-upu Orange Warsaw Festival dołączył Martin Garrix, co wzbudziło wiele pozytywnych, jak i negatywnych emocji festiwalowiczów.
Garrix zamykał główną scenę Open'era zaledwie rok temu, co może budzić pewne kontrowersje. Osoby, które regularnie jeżdżą na festiwale, raczej nie są zainteresowane nazwiskami, które się powtarzają, szczególnie w tak krótkim czasie.
W tym momencie karnet na dwa dni festiwalu kosztuje 599 zł, natomiast bilety jednodniowe są dostępne w cenie 399 zł.
Polska reprezentacja na Orange Warsaw Festival 2023
Po Martinie Garrixie, OWF ogłosił kilka nazwisk z polskiej sceny muzycznej. Tym samym do line-upu wydarzenia dołączają:
- Vito Bambino
- Ralph Kaminski
- OKI
- Jan-rapowanie
Popularne
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Dziki Trener zapowiada pozwy? "Nie pomoże usuwanie postów"
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Przemek Pro mocno o "szon patrolu"? "Przegrywy, które nigdy nie będą miały dziewczyny"
- Trzy kobiety, jeden schön patrol. To najlepsza akcja roku?
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- Ostatnie miejsce Julii Żugaj w "TTBZ". W sieci wybuchła burza
- Game over, jesienna nudo. Najlepsze gry na mgliste popołudnie