popkultura
Twórca serialu "Rick i Morty" uniewinniony. Wróci do produkcji?
Fame MMA 17: konferencja nadchodzi. Poznaliśmy już WSZYSTKIE walki?

Fame MMA 17. Na oktagonie Amadeusz Ferrari. Kto jeszcze?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,03.01.2023 13:33

Fame MMA 17 nadchodzi wielkimi krokami. Pierwsza konferencja tuż tuż. Już teraz ogłoszono nowych zawodników. To m.in. powracający do walk Amadeusz Ferrari. Sylwester Wardęga sugeruje, że jedną z zawodniczek będzie influencerka, która ma konto na OnlyFans. O kogo chodzi?

Czy nie jesteście już zmęczeni walkami popularnych celebrytów i influencerów? Jesteśmy już po kilkunastu odsłonach najróżniejszych federacji. Było Prime MMA, Speluna MMA, Stars Fight, High League czy Fame MMA, które trzyma się od lat. I dzisiaj o tym ostatnim.

Fame MMA 17 i pierwsza konferencja

Pierwsza konferencja Fame MMA 17 odbędzie się już 4 stycznia, więc na miesiąc przed galą. Co najciekawsze, będzie miała miejsce nie w Krakowie, gdzie odbędzie się gala, ale w Łodzi. Z jakiegoś powodu walki freakowe polubiły to miasto.

4 stycznia (środa) o godzinie 20:00 rozpocznie się pierwsza konferencja, na której powinniśmy poznać wszystkich zawodników, którzy mają skrzyżować rękawice w klatce Fame. Część z nich już znamy.

trwa ładowanie posta...

Fame MMA 17. Ferrari i "zawodniczka z OnlyFans" oraz 2/0/0

Wydaje się, że Fame MMA zdecydowało się, jak z karabinu, wystrzelać wszystkie zapowiedzi, najpewniej nie pozostawiając nic na konferencję. Chociaż, kto tam wie. Może na konferencji dowiemy się czegoś, co zaskoczy nas konkretnie. Ale już na ten moment wiemy sporo.

W niedzielę 1 stycznia pojawiła się jedna z większych bomb informacyjnych: Sebastian Fabijański, polski aktor, zawalczy z raperem WAC TOJA w K1, małych rękawicach i 3x3 min:

trwa ładowanie posta...

Pojawiły się też głosy, iż ma być to "najlepsza karta walk" w historii:

"Czy będzie to NAJLEPSZA karta walk w historii? 😂 Czuję, że tak i wyczuwam też konkretne dymy ale poczekam na Wasze opinie po odkryciu całej karty walk 🔥🦾😈" - pisał Wojtek Gola na Instagramie.

Cytując Quebonafide: "Raperzy rozumiem, ale ku**a Fabijański?".

A potem wyszło jeszcze ciekawsze ogłoszenie: Kamil Łaszczyk, zawodowy bokser z wynikiem 32/0/0 (!) stoczy walkę w MMA z Amadeuszem Ferrarim, który wyszedł z bootcampa z TransTV:

trwa ładowanie posta...

Sylwester Wardęga o walkach kobiet na Fame MMA 17

Sylwester Wardęga nie ma już umowy z federacją, więc będzie w Krakowie jako postać internetowa. Ale przed galą musiał podymić. Podsunął internautom podpowiedź co do tego, kto jeszcze może zawalczyć na Fame MMA 17. Napisał, że "do ogłoszenia jeszcze walka kobiet". Podpowiedział, że hitem walk kobiet będzie pewna influencerka, która ma konto na OnlyFans.

"MA ONLYFANS VS 2:0:0 + WALKA W ZASTĘPSTWIE, BO JAJKO PĘKŁO" - przekazał na Twitterze.

trwa ładowanie posta...

Jeżeli chodzi o osobistości, które mają konto na OnlyFans, to jest kilka opcji. Najpewniej można postawić na dziewczynę Gimpera, fitnesiarę (gyminfluencerkę?) Sheeyę lub Lizę. Pierwsza miała walczyć z Laluną wcześniej, ale nabawiła się kontuzji. A Liza została zapowiedziana niedawno, ale nic o niej nie wiemy od dłuższej chwili.

A 2/0/0? Są dwie opcje. Albo mowa tutaj o Wiktorii Jarnoniewskiej, czyli Wiki, która ma rekord 2/0/0. Alternatywnie, jeżeli Fame MMA chciałoby postawić na sprawdzoną zawodniczkę, to mogliby wypożyczyć z High League aktywistkę Maję Staśko.

trwa ładowanie posta...

Nikt nie wie dokładnie, o co chodzi z tą "walką w zastępstwie".

Reasumując, w środę 4 stycznia dowiemy się dokładnie, kto zawalczy na Fame MMA 17, które odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie 3 lutego.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu