Donald Tusk zaskakuje. Przerósł go czajnik elektryczny

Donald Tusk zaskakuje. Przerósł go czajnik elektryczny

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
02.04.2024 13:45

Donald Tusk udostępnił nagranie, które zszokowało internautów. Okazało się, że premier Polski nie do końca wie, jak używać czajnika elektrycznego. W mediach społecznościowych opublikował filmik prosto z domowej kuchni. Dodatkowo zdradził, który majonez króluje na jego stole.

Czajnik elektryczny to urządzenie służące do szybkiego podgrzewania wody za pomocą prądu. Składa się z podstawy zasilającej oraz zbiornika na wodę z elementem grzejnym. Gdy czajnik jest podłączony do źródła prądu, a woda nalana do zbiornika, element grzejny rozpoczyna pracę - podgrzewa wodę do temperatury wrzenia.

Czajniki elektryczne są popularne ze względu na wygodęszybkość działania. Urządzenie pozwala szybko przygotować wrzątek do zalania herbaty, kawy, zup instant czy innych napojów. W porównaniu do tradycyjnych metod podgrzewania wody na kuchence gazowej, ta pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Donald Tusk nie umie używać czajnika elektrycznego?

Wiele szczególnie starszych osób nie może przekonać się do czajników elektrycznych. Masa zabytkowych domów w dalszym ciągu wyposażonych jest w kuchenki gazowe. Dawniej wodę na herbatę czy kawę gotowało się za pomocą czajnika stawianego na palnik. Niektóre pokolenia pamiętają charakterystyczny gwizd, który sygnalizował, że woda się zagotowała.

trwa ładowanie posta...

Donald Tusk udostępnił szokujące nagranie w internecie. Użytkownicy X zakładają, że premier Polski nie umie używać czajnika elektrycznego. Mężczyzna postawił go na kuchence gazowej. Ludzie żartują: "Bo jeszcze nie zapadła decyzja UE, czy gaz jest dalej dobry, czy już tylko prąd jest dobry. Dlatego opcja na każdą okoliczność została zastosowana", "czajnik hybrydowy", "No co? hybryda, musi być ekologicznie w końcu".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Jaki majonez używa Donald Tusk?

Elektryczny czajnik na kuchence gazowej to niejedyny temat dyskusji odbiorców. Jak podsumował jeden z internautów: "mnie bardziej martwi połączenie Kieleckiego i Winiary". Na filmiku można dostrzec dwa konkurencyjne majonezy, które prawdopodobnie były wykorzystywane do zrobienia sałatki jarzynowej. Tusk postanowił nie opowiadać za żadną ze stron i używa zarówno Kieleckiego, jak i Winiary.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0