Bedoes 2115 zapowiedział, że otworzy siłownię

Bedoes 2115 rozkręca kolejny biznes. Raper poprosił fanów o pomoc

Źródło zdjęć: © Instagram
MAKO,
12.02.2024 15:45

Bedoes 2115 podzielił się z fanami swoim nadchodzącym projektem. Wszystko wskazuje na to, że będzie grubo.

Bedoes 2115 to jedna z czołowych postaci polskiego rapu. Artysta ma na koncie cztery solowe albumy, a ponadto brał udział w projekcie SBM Label "Hotel Maffija" i udzielił się na wszystkich trzech płytach, będących zwieńczeniem każdej kolejnej edycji. Razem z członkami labelu 2115 nagrał też krążek "Rodzinny biznes". Oprócz Bedoesa wystąpili tam m.in. White 2115, Kuqe 2115, Blacha 2115 i Flexxy 2115 jako członkowie Drużyny 2115. Współpracował m.in. z Taco Hemingwayem i Wersow, był także członkiem Orkiestry Męskiego Grania razem z Krzysztofem Zalewskim i Kwiatem Jabłoni.

Raper jest z Bydgoszczy, co chętnie i często podkreśla w swoich wypowiedziach. W sierpniu zeszłego roku Bedoes otworzył w swojej rodzinnej miejscowości studio nagraniowe. Z okazji startu nowego biznesu zaoferował wszystkim chętnym możliwość darmowej sesji. Akcja promocyjna trwała przez tydzień - o pierwszeństwie decydowała kolejność zgłoszeń.

Teraz Bedoes zdecydował się na kolejny duży pozamuzyczny krok. Nie poszedł jednak w ślady innych raperów, decydując się na współpracę gastronomiczną, także nie oczekujcie burgerów 2115 czy mrożonych zapieks sygnowanych jego ksywą.

Bedoes 2115 zapowiedział, że otworzy siłownię

Raper zdradził na Instagramie, jaki będzie jego następny biznesowy krok. Padło na siłownię, co nie jest niczym dziwnym, biorąc pod uwagę zajawkę rapera na ćwiczenia fizyczne. Artysta na swoich social mediach często pokazuje, jak wyglądają jego treningi - samodzielne czy też pod okiem trenera.

trwa ładowanie posta...

Na razie Bedoes 2115 robi jeszcze rozeznanie w tym temacie, chociaż decyzja ewidentnie już zapadła. Raper zdecydował się poprosić o pomoc swoich fanów na story na Instagramie w nadziei, że podrzucą mu dobre rozwiązanie. Artysta aktywnie poszukuje lokalu, w którym będzie mógł otworzyć wymarzoną siłownię. Miejscówka będzie mieścić się w Warszawie, a Bedi bierze pod uwagę lokalizacje niedaleko Woli lub centrum.

"Razem z Igorem Kwiatkowskim (@zigoremtrening) otwieramy siłownię w Warszawie. Szukamy lokalu Bliska Wola/Centrum. Znasz coś? Masz ofertę? Chcesz współpracować? Odezwij się na: bezzbednegopie*dolenia@gmail.com. Na serio" - napisał na story Bedoes 2115.

Bedoes 2115 zapowiedział, że otworzy siłownię w Warszawie
Bedoes 2115 zapowiedział, że otworzy siłownię w Warszawie (Instagram, Turtlehype)

Bedoes 2115 i współpraca z Igorem Kwiatkowskim

Bedoes 2115 jak na razie nie zdradził innych szczegółów dotyczących swojego nowego biznesu. Nie wiadomo nic o dokładnej lokalizacji czy planowanej dacie otwarcia, choć można przypuszczać, że stanie się to jeszcze w tym roku. W projekt Bediego jest włączony Igor Kwiatkowski, który jest popularnym trenerem personalnym i influencerem.

Chociaż e-mail podany do kontaktu w sprawach biznesowych robi niepoważne wrażenie, pozostaje bardzo w stylu Bedoesa, więc nie należy podejrzewać, że to wszystko jest wyłącznie żartem ze strony rapera.

Wszyscy chętni do nawiązania współpracy z raperem mogą zgłosić się na podany w ogłoszeniu e-mail i złożyć swoją ofertę. Bedoes nie sprecyzował dokładnie, kogo i czego dokładnie szuka (oprócz lokalu), więc teoretycznie każdy ma szansę zrekrutować się do nowego biznesu bydgoskiego rapera.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0