Internautom nie podoba się nowa współpraca Wersow

Wersow skreślona przez telefon. Internauci nie dają jej żyć [OPINIA]

Źródło zdjęć: © Łukasz Zachwieja / Instagram
Oliwia Ruta,
05.01.2024 12:45

Weronika Sowa "Wersow" podjęła nową współpracę z pewną marką telefonów. Fani influencerki skarżą się na jakość nagrywanych tiktoków.

Weronika Sowa to popularna polska influencerka. W internecie działa pod pseudonimem "Wersow". Niedawno razem z Frizem doczekali się przyjścia na świat ich córki - Mai. Youtuberka zdobyła popularność dzięki projektowi Ekipa, w którym dawniej uczestniczyła. Obecnie prowadzi karierę solową i próbuje swoich sił w muzyce. Niedawno ukazał się jej debiutancki album "Wersow Store".

Współpraca Wersow wzburzyła internautów

Kilka dni temu Wersow udostępniła na Instagramie filmik reklamujący telefon. Youtuberka zdecydowała się na współpracę z producentem popularnych sprzętów elektronicznych. Influencerka, aby prawdopodobnie uwiarygodnić swoją rekomendację, zaczęła nagrywać nowym telefonem tiktoki. Niestety jej fanom nie spodobała się zmiana sprzętu. Wielu z nich zaczęło krytykować telefon i skarżyć się na złą jakość publikowanych materiałów.

trwa ładowanie posta...

Pod najnowszymi tiktokami Wersow pojawiła się masa nieprzychylnych komentarzy: "myślałam, że to fanpage przez jakość", "Wera jak zawsze piękna, ale jakość z poprzedniego telefonu była o wiele lepsza". Część internautów ma jednak odmienne zdanie i popiera zmianę telefonu: "ja nie wiem, na czym wy oglądacie te filmiki, bo u mnie jakość bombowa", "a mi się wydaje, że właśnie lepsza jakość", "przecież tu widać każdy włosek, ta jakość jest kozacka. O co wam chodzi?".

trwa ładowanie posta...

Według mnie skala tej dramy jest absurdalna. Przeraża mnie, że w dzisiejszych czasach marka telefonu może być powodem do sporu. W internecie, gdzie większość osób jest anonimowych, łatwo jest pisać i wyśmiewać wybory innych. Najgorsze jest to, że młodsza publika często mimowolnie chłonie przekonania rzucane w komentarzach, co może prowadzić do wyśmiewania w ten sam sposób rówieśników np. w szkole lub dyskryminacji ze względu na nieposiadanie markowych rzeczy w późniejszym życiu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5