Bedoes 2115 ogłosił, że wypuści burgera 2115

Bedoes 2115 będzie mieć swojego burgera. Aby go zjeść, trzeba się będzie poświęcić

Źródło zdjęć: © canva, materiały prasowe
Maja Kozłowska,
31.08.2023 13:15

Bedoes 2115 (pełna ksywa) prawdopodobnie pozazdrościł Kizo własnego fast fooda. Raper dołączył do grona artystów, którzy weszli w biznes gastronomiczny.

Pizza Kizo, lody Quebonafide, Osh33 Maty i regularne Oshee Young Leosi, Ralph Kaminski i jego współpraca z McDonald's... Długo można wymieniać artystów, którzy weszli we współpracę ze znanymi markami spożywczymi lub stworzyli swoje własne.

Do tego szacownego grona dołącza Bedoes 2115, który zapowiedział fanom, że już wkrótce będą mogli spróbować burgera sygnowanego logo jego wytwórni. Ekipa 2115 z buta wjeżdża do gastro - czego będzie można się spodziewać?

Bedoes 2115 ogłasza burgera 2115. Żeby go zjeść, trzeba będzie zdobyć się na wyrzeczenie

Raper oryginalnie jest z Bydgoszczy i z rodzinnym miastem czuje się bardzo związany. To właśnie w jednej ze stolic woj. kujawsko-pomorskiego otworzył własne studio nagraniowe i tam zorganizował darmowy koncert dla fanów w ramach rekompensaty za odwołanie FEST Festivalu.

Jak się okazuje, to nie koniec inicjatyw Bedoesa, które mogą uatrakcyjnić Bydgoszcz w oczach młodego społeczeństwa. Z niewiadomych przyczyn miasto nie jest darzone sympatią i powszechnie nosi niechlubny przydomek "Brzydgoszczy". Czy ruchy rapera faktycznie mogą to zmienić?

Być może już wkrótce Bedoes zdoła ściągnąć do Bydgoszczy nową falę turystów - wszystko za sprawą współpracy z jednym z tamtejszych lokali - Migavką. Raper ogłosił, że już wkrótce w menu restauracji znajdzie się autorski burger ekipy 2115. Czy fani będą na tyle zdesperowani, żeby spróbować burgera, że specjalnie po niego przyjadą do Bydgoszczy?

Bedoes 2115 reklamuje własne burgery
Bedoes 2115 reklamuje własne burgery (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1