Adele broni LGBT+. Wyjaśnia homofobicznego fana?

Adele broni LGBT+. Wyjaśnia homofobicznego fana?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
03.06.2024 13:45

Adele Adkins właśnie ruszyła z największą trasą koncertową w całej jej karierze. Piosenkarka zagra aż dziewięć koncertów w Monachium. Fani artystki przyjadą z różnych zakątków świata, aby zobaczyć gwiazdę na żywo. Adele nie zawiodła queerowych słuchaczy. Wyjaśniła homofobicznego uczestnika koncertu?

Adele Adkins to popularna piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka pochodząca z Wielkiej Brytanii. Urodziła się 5 maja 1988 r. w Londynie. Jest znana ze swojego wyjątkowego, głębokiego głosu oraz emocjonalnych i osobistych tekstów piosenek. Adele zdobyła międzynarodową sławę dzięki hitom takim jak "Rolling in the Deep", "Someone Like You", "Hello" czy "Set Fire to the Rain".

Adele wyrusza w trasę koncertową

Na początku bieżącego roku Adele ogłosiła wyjątkową trasę koncertową. Artystka zagra aż osiem koncertów w Niemczech. W Manchesterze stanęła gigantyczna plenerowa scena zbudowana specjalnie na potrzeby show. Tym razem to nie gwiazda będzie podróżować pomiędzy państwami, a fani z różnych części świata będą zjeżdżać się do kraju sąsiadującego z Polską. Formuła wydarzenia jest zupełną nowością w karierze piosenkarki. Inni artyści również raczej nie decydują się na tego typu koncerty.

trwa ładowanie posta...

Adele broni społeczeństwa LGBT+

2 czerwca odbył się pierwszy koncert z nowej trasy Adele. Piosenkarka dała niesamowity występ. Oprawa wizualna wydarzenia zmiotła z nóg niejednego fana artystki. Wydarzenie zakłócił jednak drobny incydent. Podczas przemowy gwiazdy pewna osoba z tłumu rzekomo krzyknęła "pride sucks". Adele od razu zareagowała na te słowa.

trwa ładowanie posta...

Na licznych nagraniach słyszmy, że kobieta jest oburzona: "Przyszedłeś na mój występ i po prostu powiedziałeś, że 'pride jest do bani'? Jesteś głupi? Nie bądź taki śmieszny. Jeśli nie masz nic miłego do powiedzenia, z*mknij się. W porządku?". Gdy emocje opadły w internecie pojawiły się głosy osób, które stały blisko wspomnianego śmiałka. Relacjonują, że mężczyzna wcale nie powiedział "pride sucks" (miesiąc dumy jest do bani), tylko "work sucks" (praca jest do bani). Piosenkarka zwyczajnie źle usłyszała komunikat.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1