Zdradziła chłopaka z Żabsonem? "Ja niczego nie żałuję"

Zdradziła chłopaka z Żabsonem? "Ja niczego nie żałuję"

Źródło zdjęć: © TikTok
Redakcja Vibez,
14.05.2024 10:30

Żabson był jedną z gwiazd na juwenaliach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Podczas koncertu pewna dziewczyna rzekomo wylądowała z raperem na backstage'u...

Sezon juwenaliów oficjalnie się rozpoczął. Polscy artyści mają wypełnione kalendarze, podobnie jak studenci, którzy mogą wybierać wśród wielu różnych koncertów. Pop, rap, rock - do wyboru, do koloru. Od Malika Montany po Monikę Brodkę: rozstrzał jest spory.

Na juwenaliach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie głównymi gwiazdami wydarzenia byli Otsochodzi, Kacperczyk oraz Żabson. Bilety na koncerty wyprzedały się błyskawicznie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Ameryka w Polsce. Czy dziewczyna zdradziła chłopaka z Żabsonem?

Nie występy artystów stały się jednak tematem numer jeden tuż po main evencie. W internetowej debacie najbardziej wybił się film chłopaka, który załamany ujawnił, że jego dziewczyna zdradziła go z Żabsonem - podczas koncertu raper wziął ją na scenę, a później mieli zniknąć razem za kulisami.

Do złudzenia przypomina to sytuację z koncertu amerykańskiego rapera Omaha Laya. Dziewczyna wywołana do tablicy przez "porzuconego" chłopaka zabrała głos, by oczyścić swoje dobre imię.

trwa ładowanie posta...

Tłumaczy się ze "zdrady" z Żabsonem. "Ten chłopak to 15-letni drillowiec"

Karina Beers to tiktokerka, która została powiązana z filmem dodanym przez nastolatka po koncercie Żabsona. Dziewczyna na samym początku filmu zaznaczyła, że nie chciała nagrywać nic na ten temat, ale dostaje masę przykrych komentarzy, pogróżek, hejtu i obscenicznych wiadomości.

- Wiedziałam, że to nie jest o mnie, ponieważ nigdy go nie widziałam - mówi Karina. - W zeszły piątek były juwenalia w Krakowie, na których byłam i na których był Żabson i właśnie z moją przyjaciółką tańczyłyśmy tam na scenie taniec irlandzki. Nie była to mimo wszystko spontaniczna akcja - wyjaśnia dziewczyna, dodając, że napisała do rapera już w lutym i wtedy umówili się na ten performance.

Karina podkreśla, że gdyby nastolatek żalący się na zdradę swojej partnerki był jej chłopakiem, wiedziałby o tej akcji. "Za bardzo się z tym nie kryłam przy swoich znajomych, bo bardzo się cieszyłam" - dodaje tiktokerka.

trwa ładowanie posta...

"Wstawiłam tiktoka i dostałam dziesiątki komentarzy, że jestem szonem"

Karina opowiada, że pochwaliła się filmikami, na których razem z przyjaciółką występują z Żabsonem, tańcząc na scenie taniec irlandzki. "Nie umiałyśmy go tańczyć" - zapewnia, tłumacząc, że zrobiły to dla żartu i dla funu. Po tym, jak dodała wideo, otrzymała mnóstwo wiadomości prywatnych z wyzwiskami i pytaniami, jak mogła zdradzić swojego chłopaka.

Nastolatek miał potwierdzić publicznie, że chodzi właśnie o Karinę. Tiktokerka tłumaczy, że nikogo nie zdradziła, że nie pochwala takich zachowań, a na backstage'u do niczego nie doszło.

x
x (TikTok)

- Ja niczego nie żałuję, bo też tam są komentarze: "jak w ogóle można było wyjść na scenę i trząść dupą przed 10 tys. osób?". Najwidoczniej można było. Do widzenia - podsumowuje.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1