x

Sanah ogłosiła trasę koncertową. Fani martwią się o piosenkarkę

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
15.05.2024 17:45

Zuzanna Grabowska, znana jako "sanah", ogłosiła trasę koncertową. Już latem odwiedzi wiele polskich miast. Piosenkarka od kilku lat pracuje na pełnych obrotach. Fani są zmartwieni jej samopoczuciem. Boją się, że wokalistka nadwyręży struny głosowe. Kiedy rusza sprzedaż biletów na wydarzenia?

Zuzanna Grabowska, działająca pod pseudonimem "sanah", to popularna polska piosenkarka. Można ją znać z radiowych hitów takich jak "Ale jazz!", "Królowa Dram" czy "Marcepan".

trwa ładowanie posta...

O szerokiej rozpoznawalności wokalistki świadczy choćby fakt, że bez problemu wyprzedaje koncerty w największych halach w kraju. Jest jedyną Polką, która wypełniła po brzegi warszawski Stadion Narodowy. Obecnie sanah zbiera siły po kameralnej trasie realizowanej w filharmoniach i teatrach oraz trwającym równolegle tanecznym tournée. Występy odbyły się wiosną tego roku.

Sanah ogłasza nową trasę koncertową

15 maja na Instagramie sanah pojawiło się ogłoszenie. Artystka zapowiedziała letnią trasę koncertową. Odwiedzi aż 10 polskich miast. Wokalistka wystąpi w Koszalinie (18 lipca), Poznaniu (20 lipca), Gorzowie Wielkopolskim (21 lipca), Opolu (2 sierpnia), Nowym Sączu (3 sierpnia), Warszawie (25 sierpnia), Wrocławiu (28 sierpnia), Krakowie (29 sierpnia), Kazimierzu Dolnym (7 września) oraz Białymstoku (8 września). Sprzedaż biletów wystartuje już 16 maja o godz. 12 na stronie bileterii Eventim.

trwa ładowanie posta...

Fani martwią się o sanah

W komentarzach pod postem sanah pojawiła się masa komentarzy od przerażonych fanów piosenkarki. Wielu boi się o zdrowie artystki, ponieważ ta od kilku lat nie zrobiła sobie dłuższej przerwy od muzyki czy występów na żywo: "miałaś sobie przerwę zrobić, ale jak dla mnie git", "dla Zuzi przerwa to zajęte całe lato", "Oj Zuzia, jesteś szalona. Trzy trasy z rzędu?", "żebyś się tylko nie wykończyła".

trwa ładowanie posta...

Nie zabrakło również osób, które entuzjastycznie zareagowały na letnie występy: "Lato z sanah to ulubione lato. A już się bałam, że zobaczymy się najwcześniej na jesień", "hip hip hura, sanahowe letniaczki", "Widzimy się w Opolu! Nie mogę się doczekać Zuzia! Najlepsze wakacje ever".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0